Büşra Nur Haberleri

Büşra Nur haber, Büşra Nur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büşra Nur - 14.7.2017
Bakan Çağatay Kılıç Yasemin Can ve Büşra Nur Koku'yu Tebrik Etti
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Polonya’da düzenlenen 23 Yaş Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda kadınlar 10 bin metrede altın madalya kazanan Yasemin Can ve bronz madalya kazanan Büşra Nur Koku için tebrik mesajı yayımladı.
Büşra Nur - 14.7.2017
Atletizm: 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası
Bydgoszcz kentindeki Zawisza Stadı'ndaki şampiyonada 10 bin metrede Yasemin Can altın, Büşra Nur Koku ise bronza madalya elde etti.
Büşra Nur - 14.7.2017
Bakan Kılıç, Yasemin Can ve Büşra Nur Koku'yu Tebrik Etti
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Polonya'da düzenlenen 23 Yaş Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda kadınlar 10 bin metrede altın madalya kazanan Yasemin Can ve bronz madalya kazanan Büşra Nur Koku için tebrik mesajı yayımladı.
Büşra Nur - 14.7.2017
Görüntülü) Milli Atlet Yasemin Can, 10 Bin Metrede Altın Madalya Kazandı
Büşra Nur Koku ise bronz madalyanın sahibi olduU23 Avrupa Atletizm Şampiyonası 10 bin metre kadınlar finalinde yarışan Türk atletler Yasemin Can altın madalya, Büşra Nur Koku ise bronz madalya kazandı.
Büşra Nur - 14.7.2017
Yasemin Can'dan Altın Geldi!
Milli atlet Yasemin Can, 10 bin metrede altın madalya kazandıBüşra Nur Koku ise bronz madalyanın sahibi olduU23 Avrupa Atletizm Şampiyonası 10 bin metre kadınlar finalinde yarışan Türk atletler Yasemin Can altın madalya, Büşra Nur Koku ise bronz madalya kazandı.
Büşra Nur - 14.7.2017
Milli Atlet Yasemin Can, 10 Bin Metrede Altın Madalya Kazandı
Büşra Nur Koku ise bronz madalyanın sahibi olduU23 Avrupa Atletizm Şampiyonası 10 bin metre kadınlar finalinde yarışan Türk atletler Yasemin Can altın madalya, Büşra Nur Koku ise bronz madalya kazandı.
Büşra Nur - 14.7.2017
Flaş
U23 Avrupa Atletizm Şampiyonası 10 bin metre kadınlar finalinde Yasemin Can 31.39.82 ile altın, Büşra Nur Koku ise 33.32.22 ile bronz madalya kazandı.
Büşra Nur - 13.7.2017
Zeytinde Meyve Tutumu Zeytinyağı İhracatçısını Sevindirdi
BÜŞRA NUR ÖZCAN - 2016-2017 sezonunda 200 bin tona yakın gerçekleşen zeytinyağı rekoltesinin, yapılan ön çalışmalara göre 2017-2018 sezonunda 250 bin ton civarında beklenmesi, Türk ihracatçısını sevindirdi.
Büşra Nur - 12.7.2017
15 Temmuz Gazisi, Vücudundaki 20 Şarapnel Parçasıyla Yaşıyor
Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde helikopterden açılan ateş sonucu yaralanan Abdurrahman Kafkas, vücudundaki 20 şarapnel parçasıyla yaşıyor.
Büşra Nur - 27.6.2017
Arının Ölüsü de Şifa Kaynağı"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Zehirlenme ya da benzeri nedenlere maruz kalmadan doğal olarak ömrünü tamamlayan arıların belirli işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen maddenin vücudu temizlediği, kan dolaşımını iyileştirdiği, özellikle de iltihap, kramp, burkulma, cilt problemleri ile yara ve yanık tedavisine şifa olduğu bildirildi.
Büşra Nur - 25.6.2017
Bursa'dan, Katar'a İhracat Bir Ayda Yüzde 373 Arttı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Mısır ve Bahreyn'in başını çektiği bazı Arap ülkeleriyle ticari ve diplomatik kriz yaşayan Katar'a Bursa'dan yapılan ihracat, bir ayda yüzde 373 artışla 6 milyon 160 bin dolara ulaştı.
Büşra Nur - 22.6.2017
Güney Marmara'da Deniz Suyu Temiz Çıktı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Bursa'nın Mudanya, Gemlik, Karacabey ve Balıkesir'in Erdek ilçelerinin Marmara Denizi'ne olan kıyıları ile İznik Gölü kıyısındaki plaj ve kamplarda gerçekleştirilen ölçümlerinde, 35 plajın tümünde denize girilebileceği belirlendi.
Büşra Nur - 17.6.2017
Hat ve Sedef Kakma Sanatına Ahşaptan "Can Suyu"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Bursa'da, 7 yıl bir fabrikada çalıştıktan sonra baba mesleği marangozluğa dönen 37 yaşındaki Özgür Ulus, ahşap malzeme temin ettiği kaybolmaya yüz tutan bazı meslek ve sanat dallarına adeta can veriyor.
Büşra Nur - 5.6.2017
Osmanlı, Roma Dönemi İnsanları Günümüze Göre Daha Kısa"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Sinop'taki Balatlar Kilisesi kazısından çıkarılan iskeletler üzerinde yapılan antropolojik incelemeler sonucunda, Roma dönemi iskeletleriyle geç Osmanlı dönemi iskeletlerinde boy farkı bulunmadığı ve o dönemlerde yaşayanların şimdiki ortalama insan boyundan kısa oldukları belirlendi.
Büşra Nur - 24.5.2017
Avrupa'da Seramikte, Vitrifiyede Bizim Markalarımız Satılıyor"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Türkiye'nin seramik, vitrifiye ve banyo grubundaki yapı malzemelerinde çok ileride olduğunu belirterek, "Bunlar, kurumsal ve büyük müesseseler tarafından yapıldığı için çok hızlı bir şekilde bütün teknolojik gelişmelere adapte olabiliyoruz hatta daha iyisini de ortaya koyabiliyoruz.
Büşra Nur - 24.5.2017
Gündem / 24 Mayıs 2017
(İstanbul/19.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- "Avrupa'da seramikte, vitrifiyede bizim markalarımız satılıyor" Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu: "Seramik, vitrifiye, banyo grubu Türkiye'de çok ilerde. Bunlar, kurumsal ve büyük müesseseler tarafından yapıldığı için çok hızlı bir şekilde bütün teknolojik gelişmelere adapte olabiliyoruz. Hatta daha iyisini de ortaya koyabiliyoruz. Avrupa'da seramikte, vitrifiyede bizim markalarımız satılıyor" "Seramik, vitrifiye ve banyo ürünlerinde ithal ürüne ihtiyacımız olmayacak kadar ileri teknoloji, ileri seviyede üretimler yapabiliyoruz. İşin içine diğer kategoriler girdiğinde oralarda ithaller devreye giriyor" (Büşra Nur Özcan/Bursa) 2- Türkiye, dünyanın 8'inci büyük piliç eti üreticisi Türkiye geçen yıl 1 milyon 958 bin tonluk piliç eti üretimiyle dünyanın 8'inci büyük üreticisi konumunda bulunuyor Dünyanın en büyük piliç eti üreticisi ABD toplam üretimin yüzde 20,4'ünü gerçekleştirdi Türkiye'de kişi başına düşen kanatlı eti tüketimi 2016 yılında 23,24 kilogram oldu (Leyla Ataman Koyuncuoğlu/Antalya) 3- "Türkiye'de büyümenin hızlanarak devam etmesini bekliyoruz" EBRD Türkiye Direktörü Jean-Patrick Marquet: "Türk ekonomisinin geçen yıl yüzde 2,9 büyümesi, şartlar göz önüne alındığında oldukça iyiydi.
Büşra Nur - 5.5.2017
4. İslami Dayanışma Oyunları'na Doğru
Kadınlar: Nimet Karakuş, Berivan Şakır, Buse Arıkazan, Büşra Nur Koku, Cemre Bitgin, Demet Parlak, Eda Tuğsuz, Elçin Kaya, Elif Yıldırım Gören, Emel Dereli, Emine Hatun Tuna, Esma Aydemir, Karin Melis Mey, Kıvılcım Kaya Salman, Meryem Akdağ, Büşra Yıldırım, Mizgin Ay, Nevin Yanıt Baltacı, Özlem Kaya, Pınar Aday, Sibel Çınar, Tuğba Güvenç, Tuğçe Şahutoğlu, Yasemin Can.
Büşra Nur - 22.4.2017
Ummanlı Gayrimenkul Yatırımcılarının Türkiye İlgisi
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Umman Ticaret Odası İnşaat Sektörü Heyet Başkanı Awad Khalaf al Mayasi, ülkesinden birçok kişinin Türkiye'de yatırımlarının bulunduğunu belirterek, "Biz de bu düşünceyle buradayız.
Büşra Nur - 19.4.2017
3 Kentin Rüzgarıyla 3 Milyon Eve Yetecek Elektrik Üretiliyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Rüzgar enerjisinde sahip oldukları 2 bin 822 megavatlık kurulu güçle İzmir, Balıkesir ve Manisa'da, yaklaşık 3 milyon hanenin ihtiyacına eş değer elektrik üretimi yapılıyor.
Büşra Nur - 10.4.2017
Adana'daki Cinayet Davası
Adana 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Bekir Os (64), müştekiler Büşra Nur, Rasim, Aysel, Hüseyin, Bilal ve Mehmet Emin Can ile avukatları katıldı.
Büşra Nur - 7.3.2017
Sultan Annelerin" Ünü Ülke Sınırını Aştı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Bursa'nın Kestel ilçesinde 15 yıl önce Sermin Cakalıoğlu öncülüğünde 9 kadın tarafından kurulan Saitabat Köyü Kadınları Dayanışma Derneği, "otantik köyevi" olarak dizayn edilen iki katlı dernek binasında sunduğu köy kahvaltısıyla, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından misafir ağırlıyor.
Büşra Nur - 2.3.2017
İlk Adımını 5 Yaşında Attı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Kosova'dan tedavi için ailesiyle Bursa'ya gelen 5 yaşındaki serebral palsi (beyin felci) hastası Özer Taç, ayakta bile duramazken 3 aylık fizyoterapinin ardından desteksiz ilk adımını atarak hem ailesinin hem de sağlık çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Büşra Nur - 28.2.2017
Çalıkuşu'nun Köyü "Sürgün" Değil "Huzur" Yeri Olacak
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Türk edebiyatının usta kalemlerinden Reşat Nuri Güntekin'in 1922'de yazdığı Çalıkuşu romanının başkarakteri Feride'nin öğretmenlik yaptığı yer olarak bilinen Zeyniler Mahallesi, yapılması planlanan yürüyüş parkurları, orman, şelale, seyir tepesi ve yamaç paraşütü pisti düzenlemeleriyle turizmin merkezi olacak.
Büşra Nur - 17.2.2017
Tü'nün Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Giren Fotoğraflar
Yarışmada, Sümeyye Demirdöven'e Mustafa Yıldız'a ve Ehat Çoban'a mansiyon ödülü verilirken, Büşra Nur Karakaya'nın fotoğrafı ise rektörlük özel ödülüne layık görüldü.
Büşra Nur - 15.2.2017
Salçasını Irak, Suyunu Japonya, Kendisini Belarus Aldı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Türkiye'nin 2016 yılı domates ihracatında ilk sırada Beyaz Rusya (Belarus) yer alırken, salçasına Irak, suyuna Japonya ve Hong Kong, konservelerine ise en fazla Almanya talep gösterdi.
Büşra Nur - 28.1.2017
Buğday ve Mısırda Stoklar Artıyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Dünya buğday üretiminin Temmuz 2016-Haziran 2017 döneminde 16 milyon ton artarak 752 milyon tona, mısır üretiminin ise 73 milyon tonluk yükselişle 1 milyar 45 milyon tona çıkması bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Büşra Nur Haberleri | Büşra Nur Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Büşra Nur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Büşra Nur kimdir, hayatı ve biyografisi. 2017 Üniversiteler Yaz Olimpiyatları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 23:34:29. #1.14#
title