Büşra Nur Haberleri

Büşra Nur haber, Büşra Nur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büşra Nur - 20.8.2018
Gümüşhane'de Trafik Kazaları: 10 Yaralı
Kazada sürücünün yanı sıra araçta bulunan ve aile bireyleri oldukları öğrenilen Neslihan (39), Büşra Nur (20), Ayça (16) ve Tuğçe Özsoy (16) yaralandı.
Büşra Nur - 19.8.2018
Bursa Siyahı"Nda Hedef Pazar Çin
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Lezzetiyle İngiliz Kraliyet ailesinin mutfağına kadar giren, özellikle Avrupa, Uzak Doğu ülkeleri ve Rusya'ya ihraç edilen "Bursa siyahı" olarak adlandırılan incirin Çin pazarına girmesi hedefleniyor.
Büşra Nur - 9.8.2018
Armutta Rusya ve Avrupa'ya Önemli İhracatlar Gerçekleşecek"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Lezzeti ve dayanıklılığıyla ünlü "Santa Maria" cinsi armutta, sert bir kış dönemi geçiren Rusya ve Avrupa ülkelerine yüksek miktarlarda ihracat yapılması bekleniyor.
Büşra Nur - 25.7.2018
Halfeti'de Minibüs ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 12 Yaralı
Kaza, öğleden sonra Dutluca Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Muhittin Birlik (48) yönetimindeki 27 U 8676 plakalı minibüs, Ali Boyatan (38) yönetimindeki 63 LL 144 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı. Kazada sürücüler ile yanlarında bulunan Emine Boyatan (28), Edibe Boyatan (48), Büşra Nur Boyatan (5), Müslüm Boyatan (70), Muhammet Miraç Boyatan (2), Fatma Aksoy (33), Hasan Efe Aksoy (7), Merve Aksoy (13), Elif Sena Sevinç (14) ve Murat Aksoy (34) yaralandı.
Büşra Nur - 22.7.2018
İstanbul Kids Fashion Fuarı, 4 Bin 550 Ziyaretçiyi Ağırladı
Bebüş Tekstil Yetkilisi Büşra Nur Arı ise "Bizim kalıplaşmış bir müşterimiz var.
Büşra Nur - 15.7.2018
Ahududunun Merkezinde Bu Sezon Verim Düşük
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Türkiye'nin ahududu üretiminin yaklaşık yüzde 95'inin gerçekleştirildiği Bursa'da meyvenin olgunlaşma döneminde alınan yağışlar, ürünün dalından dökülmesine ve dolayısıyla verimin azalmasına neden oldu.
Büşra Nur - 11.7.2018
15 Temmuz Gazisi "Cankurtaranı"Nı Arıyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde helikopterden açılan ateş sonucu yaralanan, vücudunda hala 21 şarapnel parçası bulunan 24 yaşındaki Abdurrahman Kafkas, o gün kendisini sırtında taşıyıp durdurduğu araçla hastaneye götürerek hayatını kurtaran kişiye ulaşmak istiyor.
Büşra Nur - 11.7.2018
Gündem / 11 Temmuz 2018
ÖZEL HABER 1- "Erdoğan'ın yemin törenine katılımımız Kosova-Türkiye stratejik ilişkilerinin onayı niteliğindeydi" Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Taçi: "(24 Haziran Seçimleri) "Türk halkı iradesini demokratik bir şekilde gösterdi. Halk kendi iradesi ile geleceği için kendi yolunu seçti. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'ın göreve başlama törenine katılımımız Kosova ve Türkiye arasındaki stratejik ilişkilerin onayı niteliğindeydi" "Türkiye'deki yeni dönemde de iyi iş birliğimizin sürmesini bekliyorum" "Kosova kurumsal anlamda güvenlik, savunma, ekonomi ve diplomasi de dahil tüm alanlarda Türkiye ile iş birliğini sürdürecektir" "Ben Kosova ile Sırbistan arasında kalıcı barışın inşaa edilmesi için kararlıyım. Bu Kosova'nın, Sırbistan'ın, Avrupa Birliği'nin ve Batı Balkanlar'da istikrarın sağlanması için yapılan tüm yatırımların çıkarınadır" (Dildar Baykan-Ankara) 2- "Ölüler arasında yürümek sıradan olmuştu" Bosna Savaşı'nı Gorajde'de yaşayan 76 yaşındaki Devla Bavciç'in acı anıları, Srebrenitsa'daki soykırımın 23. yılında tazelendi Devla Bavciç: "Yiyecek bulabilmek için etraftaki dağlara çıkıyorduk. Dağda ölülerin arasından yürüyorduk. Kucağında ölmüş bebeği ile anne, ağlayan bebekler... Ölüler arasında yürümek sıradan bir şey olmuştu" "Yaşam gücüm kalmamıştı. Bir gün beni vursunlar diye abdest aldım ve sokağa çıktım" (Halil Şahin/İzmir) 3- 15 Temmuz gazisi "cankurtaranı"nı arıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde helikopterden açılan ateş sonucu yaralanan, vücudunda halen 21 şarapnel parçası bulunan 24 yaşındaki Abdurrahman Kafkas, o gün kendisini sırtında taşıyıp, durdurduğu araçla hastaneye götürerek hayatını kurtaran kişiyi arıyor Kafkas: "Devlet büyüklerimizden ricam, bir imkan varsa o gün canımı kurtaran ağabeyi bulmak istiyorum. Beni oradan kaldırdı, sırtında taşıdı, araç durdurdu, hastaneye götürdü. Onunla tanışıp kendisine teşekkür etmek istiyorum" (Büşra Nur Özcan/Bursa) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Büşra Nur - 30.6.2018
Okçuluk: Gençler ve Yıldızlar Avrupa Şampiyonası
Büşra Nur Gürlek, Buse Başak Haney ve Begüm Topkarcı'nın yer aldığı Makaralı Yay Kız Takımı, finalde İngiltere'ye 219-218 mağlup olarak gümüş madalyada kaldı.
Büşra Nur - 29.6.2018
Atatürk Evi Müzesi'nin Tapusu Sergileniyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Bursa'ya geldiğinde kaldığı, 6 Şubat 1933'te Bursa Nutku'nu okuduğu, bugün Atatürk Evi Müzesi olarak hizmet veren köşkün, Rasim Paşazade Miralay Mehmet Bey'den Atatürk adına tescilini gösteren tapu senedi, ilk kez sergileniyor.
Büşra Nur - 25.6.2018
Genç Okçular Yunanistan'da Madalya Arayacak
Yunanistan'da madalya mücadelesi verecek genç milli sporcular şunlar: Samet Ak, Yasemin Anagöz, Ezgi Başaran, Gülnaz Coşkun, Çağrı Dağdeviren, Erdal Meriç Dal, Mete Gazoz, Büşra Nur Gürlek, Buse Başak Haney, Emircan Haney, Berra Kafalıer, Ömer Faruk Köse, Oğuzhan Küçük, Efe Gürkan Maraş, Şevval Özer, Yunus Özsipahi, Selin Şatır, Begüm Topkarcı, Ulaş Berkim Tümer, Caner Türkkan, Sevda Yaka, Bünyamin Yankaç, Emine Azra Yılmaz.
Büşra Nur - 18.6.2018
Prematüre Bebekler "Uyuyup Büyüsün" Diye Proje Geliştirdiler
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı öğrencisi 3 genç, prematüre bebeklerin daha hızlı büyüme hormonu salgılayabilmesi amacıyla kuvözdeki uyku süresini artıran ve uzaktan anlık takibinin yapılabildiği proje geliştirdi.
Büşra Nur - 7.6.2018
Kirazda İhracat Hızlı Başladı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Yüksek kalitesi ve farklı aromasıyla ilgi gören Türk kirazının ihracatı mayıs ayı sonu itibarıyla yüzde 184'lük artışla 53 milyon 869 bin dolara yükseldi.
Büşra Nur - 5.6.2018
Çin'den Sonra Tayvanlı Heyet de Türk Kirazı İçin Geliyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Kalitesi ve aromasıyla dünya pazarında kendine yer bulan, özellikle Avrupalıların tükettiği Türk kirazı için Tayvan'dan bir heyet Türkiye'ye gelecek.
Büşra Nur - 31.5.2018
Yaş Meyve Sebze İhracatına Rusya Dopingi
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Rusya ile sorunların çözülmesi, Avrupa pazarlarında Türk ürünlerine karşı duyulan güven ve beğeninin yanı sıra ulaşılan yeni pazarlar, ülke geneli yaş meyve sebze ihracatının yılın ilk dört ayında geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık 160 milyon dolar artmasını sağladı.
Büşra Nur - 29.5.2018
Depolarda Kalan Armudu Rusya Çekti"
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Bursa'da lezzeti, dayanıklılığı ve boyutuyla ünlenen "Deveci" ve "Santa Maria" cinsi armutların geçen yıldan depolarda kalanları, gelen talep üzerine Rusya'ya gönderildi.
Büşra Nur - 26.5.2018
Bayrakçılarda "24 Haziran" Mesaisi
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Seçime bir ay kala siyasi partilerden gelen yoğun talebe yetişmeye çalışan bayrak üreticileri, siparişleri zamanında teslim edebilmek için yoğun mesai harcıyor.
Büşra Nur - 18.5.2018
100 Metre Yükseklikte Evlilik Teklifi
KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde, üniversite öğrencisi Sinan Akkuş (24), kız arkadaşı Büşra Nur Ünal'a (23) Sırçalı Kanyonu'nda, yerden yaklaşık 100 metre yükseklikteki doğal 'taş teras'ın üzerinde evlilik teklifinde bulundu.
Büşra Nur - 18.5.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Yavru kuşu evinin bahçesinde bulan Tatar, balaban kuşunu ilk kez gördüğünü belirterek, "İlk defa böyle bir kuş türünü görüyoruz. Bahçemize düşmüştü. İlk gördüğümüzde temkinliydik, yaklaşmadık. Sonrasında aldık ve yetkilileri aradık. Yetkililer balaban kuşu olduğunu söylediler. Umarım biran önce doğal yaşamına kavuşur" dedi.  Doğa ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü yetkililer de, balaban kuşununu muayene edeceklerini, herhangi bir yarası olup olmadığını tespit ettikten sonra tedavisinin ardından doğal yaşama bırakılacağını söyledi.    Görüntü Dökümü -------------------- -Yavru balaban kuşu -Kuşun kamerayı gagalaması -Kuşun evin içinde yürümesi -Kuşu bulan gencin açıklaması -Kuşun yetkililere teslim edilmesi -Genel ve Detay görüntüler   Haber-Kamera: Mehmet Selim YALÇIN, (SİLOPİ-DHA) ===================================================== 6)100 METRE YÜKSEKLİKTE EVLİLİK TEKLİFİ KARABÜK'ün Safranbolu ilçesinde, üniversite öğrencisi Sinan Akkuş (24), kız arkadaşı Büşra Nur Ünal'a (23) Sırçalı Kanyonu'nda yerden yaklaşık 100 metre yükseklikteki doğal 'taş teras' ın üzerinde evlilik teklifinde bulundu.
Büşra Nur - 16.5.2018
Devasa Hilye-i Şerif Görücüye Çıkacak
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Hattat Mahmut Şahin tarafından yazılan 6 metre boy ve 3 metre enindeki devasa Hilye-i Şerif, Bursa'da açılacak Kur'an-ı Kerim ve Hat Müzesi'nde sergilenecek.
Büşra Nur - 11.5.2018
Uluslararası Barış Ödülleri" Bursalı Sedefkarın Elinden Çıktı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, bu yıl ilk kez düzenlenen ve din, dil, ırk ayrımı yapmadan zulme karşı çıkan 5 kişiye verilen Uluslararası Zeytin Dağı Barış Ödülleri, Bursalı sedefkar Mümin Orhan'ın tezgahından çıktı.
Büşra Nur - 4.5.2018
Bursa'da "Ar-Ge ve Tasarım Merkezi" Sayısı 4'e Katlandı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Bursa'da, "ihracat ve "inovasyon" odaklı üretimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Ar-Ge ve tasarım merkezlerinin sayısı, 4 yılda 23'ten 101'e yükseldi.
Büşra Nur - 27.4.2018
Mobil Uygulamayla Kişiye Özel Ayakkabı Tabanlığı
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Makine mühendisliği bölümü öğrencisi 2 genç, yapay zeka ve görüntü işleme teknolojisiyle geliştirdikleri "Stepbit" projesiyle kişiye özel tabanlık üretiyor.
Büşra Nur - 15.4.2018
7. Göbeklitepe Kurtuluş Koşusu
Koşunun en uzun parkuru olan 21 kilometrelik koşuyu ise erkeklerde Etiyopyalı Fetene Alemu Regasa, ikinciliği, Yunanistan adına yarışan Boaz Kiptoo ve üçüncülüğü ise Saffet Elkatmış göğüsledi. Kadınlarda birinci Büşra Nur Koku, ikinci Sebahat Akpınar ve üçüncü ise Yayla Kılıç oldu.
Büşra Nur - 15.4.2018
Tarımda 5,5 Milyon Kişi 120 Milyon Ton Ürün Üretiyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü, Türkiye'de 5,5 milyon kişinin tarımda istihdam edildiğini belirterek, "Türkiye, tarım ihracatı yapan bir ülke konumunda.
Büşra Nur - 10.4.2018
Karakeçili'de Madde Bağımlılığıyla Mücadele Semineri
Karakeçili ilçesinde madde bağımlılığıyla mücadele semineri düzenlendi. Karakeçili Belediyesi toplantı salonunda, Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Danışmanı ve Sosyal Hizmet Uzmanı Büşra Nur Şimşir tarafından verilen seminere, kamu kurumu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Büşra Nur - 8.4.2018
Afyonkarahisar'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı (2)
İSİMLER BELİRLENDİ Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesi yakınlarında, Levent Şahin'in (44) kullandığı yolcu otobüsünün devrildiği kazada ölen kadın yolcunun Semra Polat (25) olduğu belirlendi. Aynı kazada otobüs şoförüyle birlikte Feridun Aydın, Gül Sarı, Nihat Kaba, Merve Gül Beyan, Keman Osman Çelik, Funda Tellice, Meral Güzel, Fatma Kısta, Gülsüm Dilara Pişkin, Rabia Uslu, Şükran Eryılmaz, Mehmet Biçer, Alara Türkeli, Serla Balkarlı, Berin Korkmaz, İrfan Gündüz, Büşra Nur Yıldız ile Rus turistler Olep Marcenko ve Alla Marcenko yaralandı.
Büşra Nur - 30.3.2018
Fetö'nün Hücre Evleri Çökertiliyor
BÜŞRA NUR ÖZCAN - SEYHAN KIRICI- Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) hücre evlerine yönelik son 4 günde 10 ilde düzenlenen operasyonlarda 151 şüpheli yakalandı.
Büşra Nur - 30.3.2018
Tuğhan Bebek Yaşama Tutundu
Sivas'ta Büşra Nur (18) ve Çağrı Çınar (22) çiftinin ilk çocukları olan Muhammet Tuğhan, 26 haftalıkken, 1 kilo 120 gram ağırlığında doğdu.
Büşra Nur - 30.3.2018
Hidrosefali Hastası Prematüre Bebek, Ameliyatla Sağlığına Kavuştu
SİVAS'ta, prematüre olarak bin 120 gram ağırlığında hidrosefali hastalığı ile doğan Muhammet Tuğhan bebek, endoskopik ameliyatla sağlığına kavuştu. Sivas'ta Büşra Nur (18) ve Çağrı Çınar (22) çiftinin ilk çocukları olan Muhammet Tuğhan, 26 haftalıkken bin 120 gram ağırlığında doğdu.
Büşra Nur - 30.3.2018
Muhammet Bebek Sağlığına Kavuştu
Anne Büşra Nur Çınar ise bebeğine kavuştuğu için mutlu olduğunu söyledi.
Büşra Nur - 30.3.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Sivas'ta Büşra Nur (18) ve Çağrı Çınar (22) çiftinin ilk çocukları olan Muhammet Tuğhan, 26 haftalıkken bin 120 gram ağırlığında doğdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Büşra Nur Haberleri | Büşra Nur Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Büşra Nur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Büşra Nur kimdir, hayatı ve biyografisi. Aktopraklık Höyüğü'ndeki 3 Köyle Zamanda Yolculuk.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 07:33:46. #1.15#
title