Büşra Develi ile Burak Deniz Ayrıldı

Büşra Develi ile Burak Deniz Ayrıldı

Oyuncu Büşra Develi üç yıldır birlikte olduğu Burak Deniz'le ayrıldığını duyurdu. Develi'den önce açıklama yapan Deniz ise ayrılık haberlerini yalandı.

Oyuncu Büşra Develi üç yıldır aşk yaşadığı Burak Deniz'den ayrıldığını doğruladı.Oyuncu Burak Deniz ve Büşra Develi, ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sürpriz ayrılıkla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

BURAK DENİZ AYRILIĞI YALANLADI

Ünlü oyuncu Burak Deniz çıkan haberlerin ardından Twitter sayfasında, "Arkadaşlar çıkan haberlerin, kişilerin gerçekle alakası yoktur. Daha önemli konulara kafa yoralım lütfen" açıklamasını yaparak ayrılık haberlerini yalanlamıştı.

BÜŞRA DEVELİ AYRILIĞI DOĞRULADI

Deniz'in ayrılık haberlerini yalanlamasının ardından, Büşra Develi sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından ayrılığı doğrulayan Develi şunları yazdı: "Günlerdir benim ve ilişkim hakkında çıkan hayal ürünü haberleri hayretle okuyorum. Bir ilişkinin bitmesi için illa ki taraflardan birinin aldatması ve ya kıskanması gerekmez. Bu bir süreçtir. Burak'la olan 3 yıllık ilişkimiz karşılıklı kararımızla sonlanmıştır. Hala birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygı baki.. Hakkımda asılsız haberler yayınlamaya devam eden her bir kurum hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.