Bursasporlu Sinan Kaloğlu'nun Mutlu Günü

Bursaspor'un Golcü Futbolcusu Sinan Kaloğlu, Alman Sevgilisi Daria Suchko ile Nişanlandı. Evliliğe İlk Adımı Atan Çiftin Nişan Kurdelesini Başkan Adayı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Bülent Korkmaz Kesti.

Bursasporlu Sinan Kaloğlu'nun Mutlu Günü

Bursaspor'un golcü futbolcusu Sinan Kaloğlu, Alman sevgilisi Daria Suchko ile nişanlandı. Evliliğe ilk adımı atan çiftin nişan kurdelesini başkan adayı İbrahim Yazıcı ile teknik direktör Bülent Korkmaz kesti.

Kültürpark'taki Altın Ceylan Tesisleri'nde düzenlenen nişan törenine, Sinan Kaloğlu'nun takım arkadaşları ve çok sayıda davetli katılırken, golcü futbolcunun bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi. İftar yemeğinin ardından alkış eşliğinde salona giren çiftin nişan kurdelesini başkan adayı İbrahim Yazıcı ve teknik direktör Bülent Korkmaz kesti. Çift, daha sonra alkış eşliğinde dans etti. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sinan Kaloğlu, "İnşallah ikimiz için de hayırlı olur. Bizi bu mutlu günümüzde yanlız

bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Sinan Kaloğlu'nun nişanlısı Daria da çok mutlu olduğunu belirtirken, Sinan Kaloğlu düğün tarihini soran İbrahim Yazıcı'ya, "Maçlar bittikten sonra" cevabını verdi. Nişan törenine, kulüp başkanı Ali Karasu katılmazken, Bülent Korkmaz'ın İbrahim Yazcı'ya "Başkanım" diye hitap etmesi salonda gülüşmelere neden oldu.

(RF-EYB-OK-S)

Kaynak: İHA