Bursasporlu Futbolcuların Antrenmana Çıkmaması

Bursaspor 2. Başkanı Osman Çelik, Futbolcuların Antremana Çıkmamasının Yanlış Bir Olay Olduğunu Belirterek, Galatarasay'da 6-7 Aydır Parasını Alamayan Futbolcuların Olduğunu Söyledi.

Bursasporlu Futbolcuların Antrenmana Çıkmaması

Bursaspor 2. Başkanı Osman Çelik, futbolcuların antremana çıkmamasının yanlış bir olay olduğunu belirterek, Galatarasay'da 6-7 aydır parasını alamayan futbolcuların olduğunu söyledi.

İHA muhabirine açıklamalarda bululan Çelik, futbolculara para ödenmemesinin doğru olduğunu ancak bu ödemelerin 2 aydır yapılmadığını kaydetti. Futbolcuların yaptığının doğru olmadığını hatırlatan Çelik, "Bursaspor'da kimin parası kalmış. O zaman sen burda neyi bekliyorsun. Bir kısım paranın ödeneceğini söyledik, ama gün vermedik. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına çıkmadan ödenecek dedik. Perşembe, Cuma ödenecek diye bir söz söylemedik. Parayı bugün isterseniz yanlış yapmış olursunuz, daha maça 4

gün var. Parayı bahane edip çıkmamak yanlıştır. Başkan yarın ödeme sözü vermiş. Yöneticilerle bu konuda çalışmaktan başka bir şey yapmıyoruz" diye konuştu.

Bursaspor Başkanı Ali Karasu'nun tutanak iddiasına ise Osman Çelik, "Böyle saçma sapan birşey olmaz. Esas meseleyi baska yere çekmek istiyorlar" şeklinde cevap verdi.

(İK-ÖK-S)

Kaynak: İHA