Bursaspor Yönetiminden Manchester Unıted Yönetimine Dostluk Yemeği

Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi C Grubunda Bu Akşam Oynayacağı Manchester United Maçı Öncesinde, Yeşil Beyazlı Kulüp Yöneticileri Manchester United Yönetimine Dostluk Yemeği Verdi.

Bursaspor Yönetiminden Manchester Unıted Yönetimine Dostluk Yemeği

Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi C grubunda bu akşam oynayacağı Manchester United maçı öncesinde, yeşil beyazlı kulüp yöneticileri Manchester United yönetimine dostluk yemeği verdi. Yemeğe efsane futbolcu Bobby Charlton, Manchester United CEO'su David Gill yöneticiler ve Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Yemek sonrasında Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Manchester United CEO'su David Gill ve yöneticilere Bursa'ya özgü havlu, bornoz takımı, Bursaspor ürünlerinden hediyeler ve özel olarak Kütahya çinisinden yaptırılmış Bursaspor topu ve vazo verildi.

İBRAHİM YAZICI: "MANCHESTER UNİTED İLE YOLLARIMIZ KESİŞECEKTİR"

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı yemek sonrası yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Manchester United yönetimini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Manchester'a rahatsızlığımdan dolayı gidememiştim. Arkadaşlarım çok işi ağırlandıklarını söylediler. Umarım kendileri de memnun kalmışlardır. Bu gibi sportif ilişkiler sahada bitiyor ama bu beraberlikler bazen çok daha uzun süreler devam edebiliyor. Dostluklar çok daha önemli. Bursaspor Şampiyonlar Ligi'ne ilk kez bu yıl katıldı. Buraz da tecrübe kazanıyoruz desek doğru olur. Ümid ediyorum ki, önümüzdeki yıllarda daha tecrübeli Bursaspor olacağımıza inanıyorum. manchester United ile ileride yollarımız yine kesişecektir. Bu akşamki maçın da dosluk içinde geçmesini diliyorum."

DAVID GİLL: "DAHA ÇOK KARŞILAŞACAĞIZ"

Manchester United Kulübü'nün CEO'su Davio Gill, Bursaspor Kulübü'nün gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ettikten sonra, "UEFA'nın da amacı bunlardan biri. 2 hafta önce birbirimizi tanıdık ama çok yol katettiğimizi düşünüyorum. Bursaspor'un bize gösterdiği ilgiden çok mutluyuz. ileride de işbirliği olacağını umuyorum. Dün akşamki eğlenceden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra her masaya dansöz gelmeyecektir. Çok eğlenceli bir gece geçirdik. UEFA yetkilisinin de yan masamızda hakemlere ilgi göstermesinden dolayı da çok mutlu olduk. Herkese çok teşekkür ederiz. Bursa'ya ilm gelişimiz. Bursaspor lider durumda bu da gösteriyor ki, daha çok karşılaşacağız" dedi.

BOBBY CHARLTON: "BURSASPOR'U TEBRİK EDİYORUM"

Efsane futbolcu bobby Charlton, Bursa'da olmaktan çok mutluluk duyduğunu ifade ederek şunları söyledi:

"Herşey mükemmel. Çok önemli bir atmosferde olduğumuzu biliyorum. Şampiyonlar Ligi önemli bir yolculuğa çıkıyor o da Bursa'da. misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten Bursaspor'u tebrik ediyorum."