Bursaspor Yönetimi'nden Futbolcu ve Teknik Heyete Tanışma Yemeği

Bursasporlu Futbolcular, Yeni Sezon Hazırlıkları İçin Bugün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde Toplandı. Bursaspor Yönetimi, Futbolcu ve Teknik Kadronun Toplanmasının Ardından Takımla Birlikte Tanışma Yemeği Yedi.

Bursaspor Yönetimi'nden Futbolcu ve Teknik Heyete Tanışma Yemeği

Bursasporlu futbolcular, yeni sezon hazırlıkları için bugün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde toplandı. Bursaspor Yönetimi, futbolcu ve teknik kadronun toplanmasının ardından takımla birlikte tanışma yemeği yedi.

Yeşil-beyazlı takımın yeni transferi Mustafa Sarp, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Bursaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Gönlümün olduğu yerdeyim. İnşallah hem benim adıma hem de camiam adına hayırlı olur. Çok uzun bir maratonun başlangıcı, inşallah Bursaspor, camiasına taraftarına, sevenlerine güzel günler yaşatırız. Bunun için de çok çalışmamız gerekiyor. Futbolcular için zor ve sıkıntılı bir dönemdeyiz. Sezon başı kampları, yoğun bir çalışma programı var, inşallah camiamız

adına hayırlı olur" dedi.

Bursasporun tecrübeli futbolcusu Sinan Kaloğlu da, "İlk toplanma günümüz, yönetimimize hayırlı olsun, en güzel dilekler bizimle olsun. Benim de hedeflerim her zamanki gibi Bursasapor formasıyla bu sene yaptığım çıkışın daha ilerisine gitmek. Daha iyi oynamak istiyorum sakatsız bir dönem geçirmek istiyorum. Bursaspor taraftarına bana güvendikleri için onları mahçup etmemek istiyorum" diye konuştu.

Kaptan Egemen Korkmaz da iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istediklerini ifade ederek, "Daha sonra iyi bir başlangıç yapmak isitiyoruz. Başlangıçlar çok önemli. İyi başlayınca iyi devam ediyor. O yüzden biz de iyi hazırlanıp, iyi bir dönem geçirmek istiyoruz. Takımımızda iki senedir çok üst düzey arkadaşlıklar var. Bu sene de öyle olacağını düşünüyorum. Takımda en önemli olan şeylerden bir tanesi de arkadaşlık. Bu sene de bunu en iyi şekilde yerine getiririz" dedi.

(SA-EYB-OK-S)

Kaynak: İHA