Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Çelik İstifa Etti

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Aynı Zamanda Federasyon Temsilciliği Görevini Yürüten Nedim Çelik'in, Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Ettiği Bildirildi.

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Çelik İstifa Etti

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Federasyon Temsilciliği görevini yürüten Nedim Çelik'in, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiği bildirildi.

Yazılı bir açıklama yapan Nedim Çelik, istifa dilekçesini 6 Haziran Cuma günü noter kanalıyla Bursaspor Kulübü'ne ileteceğini belirtti.

Çelik, istifa gerekçesi olarak ise şunları söyledi: "Yönetim içi huzursuzluğun artması dolayısıyla Yönetim Kurulu üyesi olarak kalmamın artık gereksiz olduğunu düşündüm. Yukarıda belirttiğim gerekçe dolayısıyla Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum."

Öte yandan, Bursaspor'da Mali Asbaşkan Serkan Sabuncuoğlu ile İdari Asbaşkan Hüseyin Şahin'in de istifa edecekleri iddia edildi. Son Yönetim Kurulu taplantısında çıkan tartışmaların ardından iki yönetcinin daha istifa istifasını açıklayacağı duyuruldu.