Bursaspor, Denizlispor Maçının Hazırlıklarına Başladı

Türkcell Süper Ligi'nin Başlamasına Sayılı Günler Kala İlk Maçını Denizlispor ile Deplasmanda Oynayacak Olan Bursaspor, Bu Maçın Hazırlıklarına Başladı.

Bursaspor, Denizlispor Maçının Hazırlıklarına Başladı

Türkcell Süper Ligi'nin başlamasına sayılı günler kala ilk maçını Denizlispor ile deplasmanda oynayacak olan Bursaspor, bu maçın hazırlıklarına başladı.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde akşam saatlerinde yapılan antrenmana futbolcular düz koşu yaparak başladılar. Yeni sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten teknik direktör Bülent Korkmaz, "Her şey istediğimiz gibi gitti. Çalışmalar çok güzel geçti. Futbolcular ellerinden geleni yaptılar. En son Bursa'da yapılan turnuva katıldık. İlk maçın ilk yarısından istediğim gibi oyun oldu. En son Gaziantepspor maçında benim istemediğim şekilde bir oyun çıktı. Tabi ki bunun böyle olması bir

yerde iyi, bir yerde kötü. İyi olan kısmı hazırlık maçı olması. Son hazırlık maçı olmasına rağmen mağlup olduk. Fiziki anlamda, kondisyon anlamında eksikleri gördük. Bursaspor her maçı kazanacak diye bir şey yok, bazen mağlup olacak ama mağlup olurken o mağlubiyeti hakketmeyecek bir şekilde olması lazım. Mağlubiyet olacak ama bu şekilde olmayacak. Önümüzde Denizlispor maçı var bu maçı kazanmak için oynayacağız. Bir haftalık bir süre var bu süreyi iyi değerlendireceğiz" diye konuştu.

Öte yandan, Cornel Frasineanu'ya ailevi nedenlerden dolayı 2-3 gün izin verildiği öğrenildi.

(RF-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA