Bursaspor'dan Kötü Tezahürat Uyarısı

Bursaspor'dan Kötü Tezahürat Uyarısı

Bursaspor yönetim Kurulu, taraftarlarına yarın oynanacak Galatasaray karşılaşmasında çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle uyarıda bulundu.

Bursaspor'dan Kötü Tezahürat Uyarısı

Bursaspor yönetim Kurulu, taraftarlarına yarın oynanacak Galatasaray karşılaşmasında çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle uyarıda bulundu.

Bursaspor Yönetim Kurulu'nun kulübün internet sitesinde yer alan açıklaması şöyle:

"Ziraat Türkiye Kupası yarı final 1'inci maçında, yarın akşam deplasmanda oynayacak Galatasaray karşılaşmasını tribünde izleyecek olan taraftarlarımıza önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, bu sezon Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında 4 kez "Çirkin ve Kötü Tezahürat" nedeniyle ceza aldık. Bu nedenle yarın oynanacak olan Galatasaray maçında "Çirkin ve Kötü Tezahürat" nedeniyle alacağımız olası bir ceza, evimizde Galatasaray ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşının seyircisiz oynanmasına sebebiyet verecektir. Ligde ve kupada oynayacağımız çok önemli müsabakalar öncesinde Bursaspor'umuzun en büyük destekçisi olan siz büyük taraftarımızın Bursa Atatürk Stadyumu'nda yer almasını istiyoruz. Futbolcularımızın desteklerinize her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğu bugünlerde, yarın oynayacağımız Galatasaray maçında küfür ve kötü tezahürattan uzak bir tribün şovu yapacağınıza yürekten inanıyoruz."