Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor Notları

Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor Notları

BURSASPOR'DAN "BURSA KİTAP OKUYOR" PANKARTIBursasporlu futbolcular, ısınma için sahaya, "Bursa Kitap Okuyor" pankartıyla çıktı.

Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor NotlarıBURSASPOR'DAN "BURSA KİTAP OKUYOR" PANKARTI

Bursasporlu futbolcular, ısınma için sahaya,  "Bursa Kitap Okuyor" pankartıyla çıktı. Tribünlerdeki yeşil beyazlı taraftarlar da futbolcuları alkışladı.

DEDESİ VEFAT EDEN HARUN TEKİN KALEDE

Dedesini kaybettiği için cumartesi günü İzmir Foça'daki cenaze törenine katılan Bursaspor'un kalecisi Harun Tekin, daha sonra Bursa'ya dönerek Özlüce'deki kampa katıldı. Teknik direktör Mutlu Topçu'da Harun'u sahaya sürerek kalecisine güvenini ortaya koydu.

AYTEMİZ ALANYASPORLU TARAFTARLARA KAHVALTI

Bursasporlu taraftarlar, Acemler'deki BUSKİ Tesisleri'nde karşılaşma için Bursa'ya gelen Aytemiz Alanyaspor taraftarlarına kahvaltı vererek iyi bir misafirperverlik örneği gösterdi.

TARAFTAR SAYISI DÜŞÜK SEVİYEDEYDİ

Fenerbahçe karşılaşmasında taraftarların neden olduğu saha olayları PFDK'nın verdiği 1 maç seyircisiz oynama ve biletlerin bloke edilmesi nedeniyle mücadeleyi izlemeye gelen Bursasporlu taraftarların sayısı, bu sezon ilk defa en düşük seviyede oldu.

SİVOK VE JORQUERA SAHADA

Sarı kart cezaları nedeniyle Osmanlıspor maçında forma giyemeyen Tomas Sivok ve Jorquera, ilk onbire geri dönerken teknik direktör Mutlu Topçu, sağbek olarak yine Aziz Behich'i tercih edince sakatlığı geçen Ertuğrul Ersoy ise yedek kulübesinde kaldı.