Bursaspor Almanakı Tanıtıldı

'Bursaspor Almanak 2007', Düzenlenen Bir Kokteylle Tanıtıldı. Bursaspor'un Kuruluşunun Anlatıldığı Almanakta, Kulübün Tüm Başkanları, Kurucu Üyeler ve Tüm Üyelerin Fotoğraf ve Bilgileri Bulunuyor.

Bursaspor Almanakı Tanıtıldı

''Bursaspor Almanak 2007'', düzenlenen bir kokteylle tanıtıldı. Bursaspor'un kuruluşunun anlatıldığı almanakta, kulübün tüm başkanları, kurucu üyeler ve tüm üyelerin fotoğraf ve bilgileri bulunuyor.

Almira Otel'de gerçekleşen kokteyle, Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Engin İpekoğlu, eski başkanlar ve yöneticiler, kulübün kurucu üyeleriyle futbolculardan kaptan Egemen ve Volkan katıldı. Levent Kızıl, yaptığı konuşmada, bu tür almanakların yalnızca Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi büyük kulüplerce hazırlandığını belirterek, ''Bursaspor, böyle bir almanağa hazırlayan ilk Anadolu kulübüdür. Bu almanak, tüm

üyelerimize ücretsiz olarak dağıtılacak'' dedi. Kızıl, Bursaspor Almanak 2007 pastasını, kurucu üyeler ve eski başkanlarla birlikte kesti.

(EV-MFS-NÇ-S)

Kaynak: İHA