Bursa - Yoğun Yağışa Rağmen Bursa'da Sertab Erener Rüzgarı Esti

Bursa - Yoğun Yağışa Rağmen Bursa'da Sertab Erener Rüzgarı Esti

Yoğun yağışa rağmen Bursa'da Sertab Erener rüzgarı estiÜNLÜ şarkıcı Sertab Erener, Bursa'da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

28.06.2018 01:23 | Son Güncelleme: 28.06.2018 01:23

Yoğun yağışa rağmen Bursa'da Sertab Erener rüzgarı esti

ÜNLÜ şarkıcı Sertab Erener, Bursa'da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Aniden etkili olan yağışa karşın hayranları ise şarkılara eşlik ederken renkli görüntüler ortaya çıktı.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden aynı zamanda söz yazarı ve besteci Sertab Erener, Bursalı hayranlarıyla buluştu. 57. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan ünlü şarkıcı, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konserin ilerleyen dakikalarında ise Bursa'da aniden bastıran sağanak yağış etkili oldu. Bazı dinleyiciler şemsiyelerine sarılırken, bazısı ise konserden ayrıldı. Özellikle yağışa aldırış etmeden Sertab Erener'in şarkılarına eşlik eden dinleyiciler ise renkli görüntüler oluşturdu. Festival görevlileri tarafından konserdeki dinleyicilere yağmurluk dağıtılırken, yağışın etkisini artırması üzerine sahnede 1.5 saat kalan Sertab Erener, hayranlarına teşekkür ederek konseri sonlandırdı.

Bursa - Yoğun Yağışa Rağmen Bursa'da Sertab Erener Rüzgarı Esti

Kaynak: DHA

title