Bursa - Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner:"Kadınlar

Bursa - Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner:"Kadınlar

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner, Konserde ve Yolda Yürürken Kendisini Gören Kadınların Sarılıp Öptüğünü Hatta Eşleri İçin Fotoğraf İstediklerini Söyledi. "o Kadınları Daha Çok Öpüp Fotoğraf Veriyorum" Diyen Coşkuner, "bu da Benim Çok Hoşuma Gidiyor. Artık Ailelerin Bir Parçası Haline Geldim" Dedi.

Bursa - Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner:

TÜRK Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner, konserde ve yolda yürürken kendisini gören kadınların sarılıp öptüğünü hatta eşleri için fotoğraf istediklerini söyledi. "O kadınları daha çok öpüp fotoğraf veriyorum" diyen Coşkuner, "Bu da benim çok hoşuma gidiyor. Artık ailelerin bir parçası haline geldim" dedi.

Bursa'ya gelen Türk Sanat Müziği Sanatçısı Hüner Coşkuner, meslekte 25 yılını geride bıraktığını söyledi. Meslek yaşamında skandallara karışmadan dik duruşuyla büyük ilgi gördüğünü söyleyen Hüner Coşkuner, "Beni gören kadınlar üzerime atlayıp sarılıp, öpüp kokluyorlar. Birçoğu bana, 'Kocam sana hasta. İmzalı bir fotoğrafını verirsem eşime vereceğim. Çok mutlu olacağız' diyorlar. Buda benim çok hoşuma gidiyor. O kadınları diğerlerinden çok daha fazla öpüyorum. İmzalı fotoğrafımı veriyorum. Bazıları ise kıskanıyor. Bunu bana rahatlıkla söylüyorlar. Onlara da saygı duyuyorum" dedi.

Bazı sosyal projelerde gönüllü olarak yer alıp ücretsiz konserler verdiğini söyleyen Hüner Coşkuner, 10 Nisan Polis Bayramı nedeniyle 9 Nisan'da Bursa'da, bir gün sonrada İstanbul'da ücretsiz konser vereceğini açıkladı.