Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Halim Melikoğlu Atandı
Haberler » Güncel » Haber

Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Halim Melikoğlu Atandı

Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şaban Kander'in Geçtiğimiz Şubat Ayında İl Özel İdaresi'ne Daire Başkanı Olarak Atanmasının Ardından Eski İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halim Melikoğlu, Bursa İl Müdürü Olarak Atandı. 37 Yıllık Devlet Memuru Deneyimi Olan Melikoğlu, 1998'de Emekliliğe Ayrılmış 15 Ocak 2008'de Yeniden Memuriyete Dönerek Bayrampaşa Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Olarak Görev...

Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Halim Melikoğlu Atandı

Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şaban Kander'in geçtiğimiz şubat ayında İl Özel İdaresi'ne Daire Başkanı olarak atanmasının ardından eski İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halim Melikoğlu, Bursa il müdürü olarak atandı. 37 yıllık devlet memuru deneyimi olan Melikoğlu, 1998'de emekliliğe ayrılmış 15 Ocak 2008'de yeniden memuriyete dönerek Bayrampaşa Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü olarak görev yapıyordu.

1996-1997 yıllarında İstanbul Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yapan Melikoğlu, son olarak Bayrampaşa Belediyesi'nde Hukuk İşleri Müdürü olarak çalışıyordu. Giresunlu olan Melikoğlu, evli ve 4 çocuk babası. Önümüzdeki günlerde Bursa'ya gelerek yeni görevine başlayacak olan Melikoğlu'nun görev yaptığı kurumlarda başarılı olduğu öğrenildi. ıÜü1950 Giresun-Görede doğumlu olan Melikoğlu, yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra 1971 yılında memuriyete başladı. Üç okulda öğretmenlik ve idarecilik yapan Melikoğlu, Eyüp Milli Eğitim Müdürlüğünde 1985 -1996 tarihleri arasında Şube Müdürü olarak görev yaptı. 08.11.1996 tarihinde İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü görevine atandı ve kendi isteği ile bu görevden 16.10.1998 tarihinde emekli oldu. Yaklaşık 8 yıl özel sektörde idarecilik yapan Melikoğlu, geçtiğimiz Ocak ayında yeniden memuriyete dönerek, Bayrampaşa Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü olarak göreve başladı.