Bursa - Müezzinoğlu: Seçimlerde Ambulanslar Hastaların Hizmetinde Olacak

Bursa - Müezzinoğlu: Seçimlerde Ambulanslar Hastaların Hizmetinde Olacak

Müezzinoğlu: Seçimlerde ambulanslar hastaların hizmetinde olacak Sağlık Bakanı ve Bursa Milletvekili adayı Mehmet Müezzinoğlu "Bize tuzak kuranlar şimdi ciyak ciyak ciyaklıyorlar, şunu unutmasınlar yarınları bugünden daha zor olacak, AK parti olduğu sürece at bile oynatamayacaklar, Başbakanımızı, Kılıçdaroğlu'na ve Bahçeli'ye muhtaç etmeyin, sandığa gitmek isteyen hastalarımız ve yaşlılarımız için Ambulanslar hizmetlerinde?

Bursa - Müezzinoğlu: Seçimlerde Ambulanslar Hastaların Hizmetinde Olacak

Müezzinoğlu: Seçimlerde ambulanslar hastaların hizmetinde olacak

Sağlık Bakanı ve Bursa Milletvekili adayı Mehmet Müezzinoğlu "Bize tuzak kuranlar şimdi ciyak ciyak ciyaklıyorlar, şunu unutmasınlar yarınları bugünden daha zor olacak, AK parti olduğu sürece at bile oynatamayacaklar, Başbakanımızı, Kılıçdaroğlu'na ve Bahçeli'ye muhtaç etmeyin, sandığa gitmek isteyen hastalarımız ve yaşlılarımız için Ambulanslar hizmetlerinde? dedi.

Bursa'da Merkez Yıldırım ilçesi Davutkadı Mahalle Meydanı'nda düzenlenen nokta mitinginde konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bu sesleri pensilvanya da dinleyecek, farklı güç odakları da dinleyecek, hep tezgahlar kurdular ama kazdıkları kuyuya kendileri düştüler, şimdi ciyak ciyak ciyaklıyorlar, Daha çok ciyaklayacaklar. Milletin kaderiyle oynayanlar şunu bilsin ki AK Parti olduğu sürece bunlar At bile oynatamayacaklar diye konuştu.

Mehmet Müezzinoğlu, 'Biz korktuğumuzda yurt dışına kaçanlardan olmadık, zora geldiğimizde sıkıntıya düştüğümüzde milletimize geldik millet ne derse o olur dedik. Şunu iyi bilsinler ki yarınları bugünden daha zor olacak. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu Sayın Kılıçdaroğlu'na Sayın Bahçeliye muhtaç etmeyin" dedi. Müezzinoğlu, seçmenlerden Ak Parti'nin tek başına iktidar olabilmesi için ev ev, kapı kapı dolaşıp oy toplamalarını istedi.

AMBULANSLAR, SANDIĞA GİTMEK İSTEYENLERİN EMRİNDE

Bakan Müezzinoğlu, Türkiye'nin her köşesinde bulunan yaşlılar, hastalar ve engelliler için de seçim günü her türlü hizmetin yerine getirileceğini belirterek, "Ben sandığa gidip oy kullanmak istiyorum ama desteğe ihtiyacım var diyorsa seçim günü tüm ambulanslarımız, hasta bakım araçlarımız ve belediyelerimizin bütün araçları hizmet verecek onlara hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur? diye konuştu.

GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR

Hüseyin TÜCCAR/BURSA,(DHA)-

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA