Bursa: Esnaf Odalarından Btso'ya Ziyaret

Bursa: Esnaf Odalarından Btso'ya Ziyaret

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Besob) Başkanı Arif Tak, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Marmara Bölge Birliği Başkanı Bahri Şarlı ve Beraberlerindeki Esnaf Odaları Temsilcileri, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nı (Btso) Ziyaret Etti.

Bursa: Esnaf Odalarından Btso'ya Ziyaret

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Arif Tak, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Marmara Bölge Birliği Başkanı Bahri Şarlı ve beraberlerindeki esnaf odaları temsilcileri, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nı (BTSO) ziyaret etti.

BESOB Başkanı Arif Tak, BTSO'nun esnafı da temsil ettiğini kaydederek, "Çalışmalarımızda BTSO'yu örnek alıyoruz. Özellikle istihdam konusunda sanayinin ve sanayicinin ülke ekonomisine katkısı çok büyük" dedi. Bahri Şarlı da, BTSO'nun Türkiye'de benzeri az bulunan örnek projelere imza attığını belirterek, "Siz, Bursa'nın tarihine, kültürüne, eğitimine ve tüm sosyal alanlarına sahip çıkıyorsunuz. Bursa esnafı adına teşekkür ediyoruz" dedi. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Birlikteliğimiz yıllardır devam ediyor. Biz, sizleri de temsil ediyoruz. Ortak fayda kuruluşuyuz ve bu misyonumuz bizi çok gururlandırıyor" diye konuştu.

Yeni sosyal güvenlik kanunu, döviz ve ihracat ile iç piyasalardaki son gelişmeler üzerine fikir alışiverişinde bulunulan ziyarette, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez'in yanısıra Meclis Başkanı İlhan Parseker, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Hazır ve Mahmut Yılmaz ile Yönetim Kurulu üyeleri Tahir Yılmaz, Ahmet Korkmaz, Osman Bolat, Faik Çelik de hazır bulundu.