Bursa'da bugün yangın var mı? Bursada yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Bursa'da bugün yangın var mı? Bursada yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Bursa'da bugün yangın var mı? Bursada yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı?

Türkiye genelinde peş peşe çıkan yangınlar sonrası vatandaşlar oldukça tedirgin durumda. Birçok şehirde yaşanan yangınlar sonrası vatandaşlar, yaşadıkları şehirlerde yangın olup, olmadığı konusunu araştırmakta. Peki, Bursa'da yangın var mı? Bursa'da yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı?

Türkiye geçtiğimiz günlerde yangınlar dolayısıyla adeta cehenneme döndü. 30 farklı ilde çıkan yangınlar sonrası paylaşılan yangın görüntüleri sonrası vatandaşlar yaşadıkları şehirlerde yangın olup, olmadığı ile ilgili " Bursa'da yangın var mı? Bursa'da yangın mı var?" sorularıyla arama yapmakta. Bu bağlamda en çok merak edilen şehirler arasında Bursa'da yer almakta. Doğal güzellikleri ve ormanlarıyla meşhur olan Bursa ile ilgili yangın bilgileri haberimizde.

BURSA'DA YANGIN VAR MI?

BURSA'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, ormanlık alanda çıkan yangın yaklaşık 1,5 saatte kontrol altına alındı.

Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı kırsal Yukarıbalı Mahallesi'nde bulunan ormanlık alanda, henüz belirlenemeyen sebeple, saat 15.30 sıralarında yangın çıktı. Alevlerin yükselmesi üzerine, çevredekiler durumu jandarma, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, çalışmalara helikopter ile de havadan destek verildi. Yangın, yaklaşık 1,5 saatte yerleşim yerlerine ulaşmadan kontrol altına alındı. Alanda arazözler ile soğutma işlemleri sürüyor. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Bursa'da yangın var mı? Bursada yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı?

Bursa'da yangın var mı? Bursada yangın mı var? Bursa'da devam eden yangın var mı?

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500