Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti: 2 Çocuk Babası Adam Hayatını Kaybetti

Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti: 2 Çocuk Babası Adam Hayatını Kaybetti

Bursa'da aralarında alacak verecek meselesi olan 2 kişi, telefonla görüşüp bir araya geldi. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu silahla vurulan 2 çocuk babası adam hayatını kaybetti.

Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti: 2 Çocuk Babası Adam Hayatını Kaybetti

Bursa'da iki kişi arasında çıkan alacak verecek tartışması kanlı bitti. Silahla vurulan 2 çocuk babası hayatını kaybetti.

TELEFONLA GÖRÜŞÜP BİR ARAYA GELDİLER

Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşayan 34 yaşındaki Levent Fidan ile 38 yaşındaki Mehmet K. arasında bir süredir alacak verecek tartışması yaşanıyordu. Önceki gün telefon görüşmesiyle bir araya gelen taraflar arasında yeniden alevlenen tartışmada Mehmet K'nın Bursa caddesi üzerindeki dükkanına girdi.

KASADAN ALDIĞI SİLAHLA 3 EL ATEŞ ETTİ

Taraflar burada alacak verecek meselesi yüzünden tartışmayı sürdürdü. Tartışmanın sonunda sinirlerine hakim olamayan Mehmet K, dükkandaki kasasından bir tabancasını alarak Levent Fidan'a 3 el ateş etti.

ELİNDE TABANCA İLE GÖZALTINA ALINDI

Vücuduna iki mermi isabet eden ve kanlar içinde yere yığılan Levent Fidan, çarşı esnafının haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Devlet Hastanesine kaldırıldı. 2 çocuk babası olduğu öğrenilen Fidan, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Elindeki tabanca ile birlikte gözaltına alınan Mehmet K ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.