BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi haber, Bursa Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Bursa Büyükşehir Belediyesinin istihdam ofisi 2 ayda 1000 kişiye iş buldu
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi (BİKO) aracılığıyla 2 ayda yaklaşık 1000 kişi iş sahibi oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Karacabey'de altyapı çalışmaları kronik sorunları ortadan kaldıracak
Merkez ve kırsalda sürüyor Çalışmalar hakkında Şahiner'den bilgi alan Özkan yaptığı açıklamada, "Karacabey Belediyesi olarak, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BUSKİ Müdürlüğü ekipleri ile istişare halinde hem merkezde hem kırsal kesimlerde sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarımız devam ediyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Gerçek zenginlik sağlığımız
Her yıl 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında farklı etkinliklere imza atan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da vatandaşı bilinçlendirmeye ve farkındalık oluşturmaya devam ediyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 13.10.2021
Orkestrada mezuniyet sevinci
13 EKİM 2021BASIN BÜLTENİOrkestrada mezuniyet sevinciBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası'nda eğitim alan 83 öğrenci mezun oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Minik öğrencilerin 'Başkanı Tanıma' dersi
12 EKİM 2021BASIN BÜLTENİMinik öğrencilerin 'Başkanı Tanıma' dersiBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Ana Kucağı Okul Öncesi Eğitim Merkezlerinde eğitim gören minikler, 'Şehrim Bursa' dersinin 'Başkanımızı Tanıyalım' konusunu, bizzat Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Büyükşehir üreten kadınların yanında
AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kadın Emeği Türkiye'nin İstikbali' programı Merinos AKKM'de yapıldı. Bursa'nın kadın çalışmalarında ve kadın emeğinin Türkiye'ye yayılması noktasında ülkeye örnek olacağını söyleyen Başkan Alinur Aktaş, nüfusun yüzde 49.9'unu kadınların oluşturduğunu söyledi. Kadınların hayatın her aşamasında var olduğunu ifade eden Başkan Aktaş, başarılı kadın hikayelerinin de birçok insana ışık olduğunu dile getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin kadınlara yönelik çalışmaları önemsediğini anlatan Başkan Aktaş, "Belediye bünyesinde bir ekip kurarak kadın kooperatiflerini ziyaret ettik.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
BUSKİ'de önce sağlık
Çalışanların işe sağlıklı gelip sağlıklı bir şekilde evlerine dönmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun yükümlülüklerini ve Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında sürekli gelişim ile iyileştirmeleri hedefleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, her yıl yaptığı sağlık taramalarına pandemi şartlarını da dikkate alarak mobil sağlık araçları ile merkezde ve ilçelerdeki bütün çalışanlarını kapsayacak şekilde sürdürüyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Bursa kent mobilyalarıyla güzelleşiyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bulvar, cadde, meydan ve park gibi alanlarında kullanılan kent mobilyalarının şehre özgü tasarlanması amacıyla hazırlanan tasarım yarışmasında kazanan projeler belli oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 11.10.2021
BUSKİ'de eğitimler hız kesmiyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, iletişimdeki sorunlu durumların kontrol altına alınabilmesi, bu sırada yaşanabilecek yıkıcı duyguların etkilerini en aza indirilebilmesi, hayata bakış açılarında farklılık yaratabilecek ve gerçek hayatta uygulanabilmesi mümkün tekniklerin ele alındığı eğitime ilgili tüm BUSKİ personeli katıldı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 11.10.2021
Online kodlamada güz dönemi başlıyor
11 EKİM 2021BASIN BÜLTENİOnline kodlamada güz dönemi başlıyorBASIN BÜLTENİBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin çocukların bilim ve teknolojiyi sevmeleri, teknolojiyi sadece tüketen değil, aynı zamanda üreten bireyler haline gelmeleri için başlattığı 'Robokod Robotik Yazılım ve Kodlama online...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 10.10.2021
Keles evsel atıklardan kurtuluyor
10 EKİM 2021BASIN BÜLTENİKeles evsel atıklardan kurtuluyorBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz ay Orhaneli'de hizmete açılan katı atık aktarma istasyonunun bir benzerini Keles'e kazandırıyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 09.10.2021
Craft İstanbul Fuarı'nda BUSMEK'e yoğun ilgi
Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde bu sene ikincisi yapılan 'Craft İstanbul Fuarı'na, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan BUSMEK de katılım sağladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 08.10.2021
Nilüfer'de su kesintisi
Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Nilüfer İlçesi İhsaniye Mahallesi İçmeler Sokak ve civarında 09.10.2021 09.11.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 05.10.2021
Harmancık'ta su kesintisi
Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Harmancık ilçesinin merkez, Topbaşı, Ece mahalleleri ve civarında 6.10.2021-31.10.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 05.10.2021
Şoförlere 'ileri sürüş teknikleri' eğitimi
05 EKİM 2021BASIN BÜLTENİŞoförlere 'ileri sürüş teknikleri' eğitimiBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan şoförlere 'Güvenli ve İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi' verdi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 04.10.2021
Yıldırım Belediyesi 2021-2022 kültür ve sanat sezonunu açtı
Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapılan sezon açılış programı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu'nun konferansı ve İlahi Sanatçısı Doç. Dr. Fatih Koca'nın ezgileriyle gerçekleştirildi. Ayrıca Gazeteci Yazar Nihat Nasır, Dr. İbrahim İmran Öztahtalı ve Mustafa Baki Efe kitaplarını imzalayarak okuyucuları ile buluşurken, Yıldırım Meslek Edindirme Kursları'ndaki kursiyerler açılan stantlarda hünerlerini sergiledi. Programa, Başkan Oktay Yılmaz'ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Çelik, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 04.10.2021
Osmangazi'de su kesintisi
Bursa'nın Osmangazi ilçesinde su kesintisi yapılacak.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 04.10.2021
Bir gün değil her gün koruyoruz
04 EKİM 2021BASIN BÜLTENİBir gün değil her gün koruyoruzBURSA - Bursa'da sahipsiz sokak hayvanlarının bakım ve beslemesinden yaralı hayvanların tedavisine kadar her alanda önemli hizmetleri hayata geçiren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde de minik hayvan...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 03.10.2021
Üniversiteliye barınma desteği
3 EKİM 2021BASIN BÜLTENİÜniversiteliye barınma desteğiBURSA - Üniversitelerde yüz yüze eğitimin başlamasıyla gündeme gelen barınma sorunu için Bursa Büyükşehir Belediyesi devreye girdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Bursa Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika bursa büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. TARİHİ ÇARŞI VE HANLAR BÖLGESİ'NİN ÇEVRESİNDEKİ BİNALARIN YIKIMI SÜRÜYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 10:42:07. #1.16#

title