Bursa: Bursaspor'dan İftar

Bursaspor Divan Kurulu, Hafta Sonu Kazanılan Fenerbahçe Galibiyetinin Ardından İftar Yemeği Verdi.

Bursa: Bursaspor'dan İftar

Bursaspor Divan Kurulu, hafta sonu kazanılan Fenerbahçe galibiyetinin ardından iftar yemeği verdi.

Botanik Park'ta verilen yemeğe Bursa Valisi Nihat Canpolat, Emniyet Müdürü Tahsin Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Er, Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, iş adamı Ali Osman Sönmez, eski başkanlar, divan kurulu üyeleri ve Bursa protokolünün önde gelen isimleri katıldı. Divan Kurulu Başkanı Kadri Şenkaya, verilen iftar yemeğinin kazanılan Fenerbahçe maçından sonra daha da önem kazandığını söyledi.

Bursaspor'a herkesin sahip çıkması gerektiğini söyleyen Bursa Valisi Nihat Canpolat ise, "Fenerbahçe'yi deplasmanda güzel bir oyun sonrası yenmeyi başardık. Bu birliktelik sürmeli. Bursaspor, daha iyi yerlere gelecektir" dedi.

Divan kuruluna verdikleri yemekten dolayı teşekkür eden Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl da, "Dün önemli bir galibiyet aldık. Ancak bu galibiyetten daha önemlisi, birlik ve beraberliğimizin muhafaza edilmesidir. Biz sadece galip geldiğimiz maçlardan sonra değil, yenilgi sonrasında da camiamızın yanımızda olmasını istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak: İHA