Barajda Balık Tutmak İsteyen Gencin Oltasına Ceset Takıldı

Barajda Balık Tutmak İsteyen Gencin Oltasına Ceset Takıldı

Bursa'da Boğazköy Barajın'a balık tutmak için giden gencin oltasına yaşlı erkek cesedi takıldı. Arama kurtarma ekiplerinin sudan çıkarttığı ceset, kimliğinin tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Bursa'nın İnegöl ilçesindeki Boğazköy Barajında balık tutmak isteyen gencin oltasına yaşlı bir erkek cesedi takıldı.50 yaşlarında olduğu tahmin edilen adamın kesin ölüm sebebi araştırılıyor.

OLTASINA İNSAN CESEDİ TAKILDI

Edinilen bilgilere göre, kırsal Hamzabey Mahallesi Koca Çayı mevkiine barajda balık tutmaya giden bir balıkçı, oltasına ağır bir cismin takıldığını fark etti. Oltayı çekmeye başlayan balıkçı genç, oltaya takılanın insan cesedi olduğunu görünce şok yaşadı. Balıkçı durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

CESET 50 YAŞLARINDA BİR ERKEĞE AİT

Olay yerine sevk edilen jandarma ekipleri, baraj içindeki erkek cesedinin çıkarılması için arama kurtarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen İnegöl itfaiyesi Arama Kurtarma ekipleri sudaki cesedi çıkardı. 50 yaşlarındaki bir erkeğe ait ceset, Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.