Burhaniye'de Şehitlere Vefa

Burhaniye'de Şehitlere Vefa
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, şehitler için Kur’an ve mevlit okunurken, cami önünde de yüzlerce vatandaşa pilav ayran ikramı yapıldı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, şehitler için Kur'an ve mevlit okunurken, cami önünde de yüzlerce vatandaşa pilav ayran ikramı yapıldı.

Koca Camii'nde Müftü Hacı Öz'ün öncülüğün de bir araya gelen din görevlileri, Kur'an-ı kerim ve mevlit okurken, şehitler için dua etti. Cami önünde de belediye tarafından pilav ayran ikramı yapıldı.

Burhaniye'de, Şehitler için okunan mevlit ve düzenlenen pilav hayrına ilgi büyük oldu. Hayıra katılanlar, şehitlere dua ederken, emeği geçenlere de teşekkür etti.

Din görevlisi Ramazan Aşık," İlçemizde seçkin hocalarımız, müftü ve vaizimizle beraber gelmiş geçmiş şehitlerimiz ve Afrin şehitleri için dua ederek mevlit okuduk. Ruhları şad olsun. Gazilerimize acil şifalar eylesin Allah'ım. Şehitlerimizi ölünceye kadar anacağız" dedi.

Hayıra katılanHalim Yanık isimli vatandaş, "Afrin Şehitlerimizi andık yad ettik. Çanakkale şehitlerimizi andık yad ettik. Allah, hayır sahiplerinden razı olsun. Bu vatan ve milleti seven, bütün hayırseverlerden Allah razı olsun" dedi. Abdullah Karataş ve Buğra Baykuş isimli vatandaşlar ise,"Allah, şehitlerimize rahmet eylesin. Hayır sahiplerinden de Allah razı olsun"diye konuştu. - BALIKESİR

Burhaniye'de Şehitlere Vefa
Burhaniye'de Şehitlere Vefa
Burhaniye'de Şehitlere Vefa
Burhaniye'de Şehitlere Vefa

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title