Burhaniye'de Galatasaraylılar Derneği Açıldı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Galatasaray taraftarları dernek çatısı altında bir araya gelirken, derneğin açılışında da büyük coşku yaşandı.

Burhaniye'de Galatasaraylılar Derneği Açıldı

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Galatasaray taraftarları dernek çatısı altında bir araya gelirken, derneğin açılışında da büyük coşku yaşandı. Açılışa, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç ile AKP İlçe Başkanı Onur Bedir ve Galatasaraylı Vedat İnceefe ile çok sayıda taraftar katıldı.

Aşağı Çarşı Caddesindeki dernek bürosu önünde, meşaleler eşliğinde düzenlenen törende büyük heyecan yaşandı. Caddede konuşlanan Galatasaray tırı vatandaşlara satış yaparken, bir taraftan da pilav ikramı yapıldı. Dernek bürosunun kurdelesi Kaymakam Hüseyin Öner, Belediye Başkanı Necdet Uysal ve Galatasaraylı Vedat İnceefe tarafından kesilirken, Burhaniye Galatasaraylılar Derneği Başkanı Hüseyin Ener, katılımcılara teşekkür etti. Kaymakam Hüseyin Öner'de bir Galatasaraylı olarak konuşmamasının eksiklik olacağını belirterek, "Derneğin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Açılışa Aydından, Söke'den Didim'den, Balıkesir merkezden, Edremit'ten Galatasaraylılar derneklerinin başkanları katıldı. Onlara da katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bende Aydında görev yaptığım için oraları biliyorum. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Derneğin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. Belediye Başkanı Necdet Uysal da "Şampiyon oluruz inşallah. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Burhaniye'mize dostluk ve centilmenlik gelsin. Spor bir ahlaktır. Ahlak bizim için en önemli değerdir. Her zaman sporun yanındayız. Derneğiniz hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. Törenin son bölümünde derneğin açılmasında katkısı bulunanlara plaket verildi. Galatasaylılar Derneği açılışına, Aydın, Didim, Balıkesir, ve Edremit Galatasaray Taraftarları Dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Törenin ardından bol bol hatıra fotoğrafı çektirildi. - BALIKESİR