Burhan Kurt Haberleri

Burhan Kurt haber, Burhan Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burhan Kurt - 24.6.2014
Polısan Holdıng A.s. Yonetım Kurulu Komıtelerı 24.06.2014 18:21:24
KAP:POLISAN HOLDING A.S. / POLHO [] YONETIM KURULU KOMITELERI 24.06.2014 18:21:24
Burhan Kurt - 15.8.2013
Polısan Holdıng A.s. Sgbf-Baglantı Kurulacak Sırket Yetkılılerı 15.08.2013 13:08:54
KAP : POLISAN HOLDING A.S. / POLHO [] SGBF-BAGLANTI KURULACAK SIRKET YETKILILERI 15.08.2013 13: 08: 54 SGBF-BAGLANTI KURULACAK SIRKET YETKILILERI --------------------------------------------------------------------------------------------- BAGLANTI KURULACAK SIRKET YETKILILERI VE LISANSLI PERSONEL BILGILERI ADI SOYADI GOREVI TELEFON NO E-POSTA ADRESI LISANS BELGESI TURU LISANS BELGE NO VAROL UREL MUHASEBE MUDURU 0 216 578 56 11 YATIRIMCIILISKILERI@POLISANHOLDING.COM.TR BURHAN KURT MUHASEBE YONETICISI 0 216 578 56 19 YATIRIMCIILISKILERI@POLISANHOLDING.
Burhan Kurt - 23.5.2013
Malazgirt'te Yıl Sonu Sergisi
Açılışa Kaymakam Muhammed Gürbüz, Belediye Başkanı Nuri Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, kurum müdürleri, kursiyerler ve vatandaş katıldı.
Burhan Kurt - 23.5.2013
Malazgirt Hem'den Yılsonu Sergisi
Malazgirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde düzenlenen serginin açılışına Kaymakam Muhammed Gürbüz, Belediye Başkanı Nuri Balcı, Muş İl Milli Eğitim Şube müdürleri Fadıl Tunç ve Feyzi Altun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Harun Güven, kurum müdürleri, kursiyeriler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Burhan Kurt - 20.5.2013
Malazgirt'te TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi
Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen 'Eğitimde İşbirliği Protokolü' kapsamında öğrencilerin hazırlamış olduğu bir birinden güzel projeler, ilk gün Malazgirt Anadolu Öğretmen Lisesi'nde ikinci gün ise hükümet konağı bahçesinde sergilendi. TÜBİTAK Bilim Fuarı sergisine Kaymakam Muhammed Gürbüz, Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Burhan Kurt - 16.4.2013
Malazgirt'te Ortaokulları Arası Bilgi Yarışması
Yarışmayı Belediye Başkanı M. Nuri Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, öğretmenler ve öğrenciler izledi.
Burhan Kurt - 8.3.2013
Aktaş Holding Zirvede
TAYSAD 35. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yapılan ödül töreninde, birincilik ödülünü Aktaş Holding adına Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt teslim aldı.
Burhan Kurt - 31.12.2012
Muş'ta Atıl Malzemeler Geri Dönüştürülüyor
Atıl malzemelerin yenilenerek okullara gönderildiğini ifade eden Gürbüz, şöyle konuştu: "Ülkenin her alanda daha iyiye ve ileriye gidebilmesi için yapılabilecek güzel şeylerin olduğuna inanıyoruz. Yeni bir sıra ve masanın fiyatı yaklaşık 150 lira. Geri dönüşümle bu maliyeti asgariye indiriyoruz. Şimdiye kadar 196 takım sıra onarıldı. Bu sayı yıl sonu kadar 3 ile 4 katına çıkacak. Bunun mali değeri 100 ile 150 bin lira arasında. Bu tasarrufun kaynağı, okulların bodrum katları ve kalorifer dairelerinde yatıyor. Bunu ülke ekonomisine kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz." İlçe Milli eğitim Müdürü Burhan Kurt ise, onarılan sıralarla yeni sıralar arasında bir fark olmadığına belirtti.
Burhan Kurt - 28.12.2012
Eskişehir'de Zincirleme Kaza
Kaza saat 08.00 sıralarında Çevreyolu Şarhöyük Mahallesi Şeker Üst Geçit Köprüsü üzerinde meydana geldi. Burhan Kurt yönetimindeki 16 Z 9072 plakalı kamyonet, aynı istikamete giden Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikaya işçileri taşıyan Hasan Hüseyin Arınmış yönetimindeki 26 S 0751 plakalı servis minibüsühne çarptı.
Burhan Kurt - 28.12.2012
Eskişehir'de Kaza: 13 yaralı
Alınan bilgiye göre, Burhan Kurt idaresindeki 16 Z 9072 plaka kamyon, Şarhöyük Mahallesi'nde, bir firmanın işçilerini taşıyan Hasan Hüseyin Arınmış'ın (36) kullandığı 26 S 0751 plakalı servis otobüsüyle çarpıştı.
Burhan Kurt - 28.12.2012
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 13 Yaralı
Eskişehir Ankara Çevreyolu Şeker Köprü bölgesinde meydana gelen kazada, Burhan Kurt idaresindeki 16 Z 9072 plaka sayılı kamyon, yolun sağ şeridinde seyir halinde iken önündeki araçların aniden yavaşlaması üzerine şerit değiştirdi.
Burhan Kurt - 10.12.2012
Aktaş Holding Global Yönetim Modelini Devreye Aldı
Aktaş'ın yeni marka stratejisi çerçevesinde önemli bir hamle başlattığını belirten Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt; "Yeni marka stratejimiz ile dünya çapında daha agresif bir pazarlama sistemi kurduk.
Burhan Kurt - 7.12.2012
Malazgirt'te Pansiyon ve Derslik İhtiyacı
Malazgirt Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, ilçelerinde 500 derslik ve en az bin kişilik pansiyona ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
Burhan Kurt - 19.10.2012
"Sektörümüze Yön Veriyoruz"
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt, otomotiv sektörünün önemli etkinliklerinden AutoTurkey 2012 Konferansı'nda Aktaş'ın dünya markası olma yolculuğunu paylaştı.
Burhan Kurt - 15.9.2012
Aktaş, Yeni Ürünleri ile Automechanika Fuarı'nda
"Agresif Büyüyeceğiz" Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt da Aktaş Holding'in yeni yatırım hedefleri ile doğru orantılı olarak yeni kurumsal kimliğin de devreye girdiğini aktardığı konuşmasında; "2012 yılı için hedefimiz ciromuzu 130 milyon Euro'nun üzerine taşımaktı.
Burhan Kurt - 12.9.2012
Aktaş Fuara Çıkarma Yaptı
"Agresif Büyüyeceğiz" Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt da Aktaş Holding'in yeni yatırım hedefleri ile doğru orantılı olarak yeni kurumsal kimliğin de devreye girdiğini aktardığı konuşmasında; "2012 yılı için hedefimiz ciromuzu 130 milyon Euro'nun üzerine taşımaktı.
Burhan Kurt - 21.8.2012
Gümüşhane'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Burhan Kurt'un kullandığı 06 DC 3252 plakalı otomobil, Kelkit-Şiran karayolunun Karaşey köyü mevkisinde karşı yönden gelen İmdat Keslioğlu yönetimindeki 34 FP 6842 plakalı otomobille çarpıştı.
Burhan Kurt - 18.6.2012
Kösedağ' a Tırmanış Gerçekleşti
Grup Kösedağ zirve tırmanışından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt' u ziyaret ederek çay içtiler.
Burhan Kurt - 6.6.2012
Eleşkirt'te Bahar Şenliği Coşkusu
Birinci sınıf öğrencileri başta olmak üzere şenliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Çelebi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Kurt, vatandaşlar ile öğrenci velileri katıldı.
Burhan Kurt - 30.5.2012
Eleşkirt'te Okuma Bayramı
Eleşkirt Emniyet Amirliği'nin "Kardeş Okul" olarak ilan ettiği Toprakkale köyünde yapılan etkinliğe, Eleşkirt Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Kurt, İlçe Emniyet Amiri Fuat Erdem, Köy Muhtarı Mehmet Tekin, Okul Müdürü Esat Polat, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
Burhan Kurt - 27.5.2012
Eleşkirt'te 'Masallarla Büyüyoruz' Yarışması Düzenlendi
Ağrı Eleşkirt'te 'Masallarla Büyüyoruz' yarışması yapıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Kurt, amacın yarışma değil, çocuklara masal okumayı sevdirmek olduğunu belirtti.
Burhan Kurt - 23.5.2012
Aktaş Holding Ar-Ge Ekibi Geleceği Tasarladı
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Aktaş Holding olarak AR-GE her dönem en büyük önceliğimiz olmuştur.
Burhan Kurt - 14.3.2012
Dünyanın İlk Renkli Körüğünü Türk Bayrağı'nın Renginden Esinlenerek Ürettiler
"DÜNYANIN ÜÇÜNCÜ BÜYÜK KÖRÜK ÜRETECİSİ" Aktaş Newtone körüğün tanıtımı, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt ve Aktaş Holding Pazarlama Yöneticisi Özlem Öztürk Bilal yaptı.
Burhan Kurt - 16.2.2012
Gaziantep, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da Kültür Sanat
Dekor tasarımını Hakan Dündar, giysi tasarımını Funda Karasaç, ışık tasarımını Halit Akgül'ün hazırladığı oyunda Oktay Gözpınar, Bahar Işık, Sertel Uğur, Meltem Gülenç, Gökhan Tüzün, Murat Bölük, Zeynep Hasdal Çolakoğlu, Özlem Şendinç, Gökçehan Yazıcı, Ebru Şehit, Erol Karayılan, Gizem Kutluyıl, Okan Kağnıcı, Erhan Özdemir, Samet Kara ve Burhan Kurt sahne alıyor.
Burhan Kurt - 9.2.2012
Elazığ'da Kültür Sanat
Oyunda, Oktay Gözpınar, Bahar Işık, Sertel Uğur, Meltem Gülenç, Gökhan Tüzün, Murat Bölük, Zeynep Hasdal Çolakoğlu, Özlem Şendinç, Gökçehan Yazıcı, Ebru Şehit, Erol Karayılan, Gizem Kutluyıl, Okan Kağnıcı, Erhan Özdemir, Samet Kara ve Burhan Kurt rol alıyor.
Burhan Kurt - 2.2.2012
Elazığ'da Kültür Sanat
Oyunda, Oktay Gözpınar, Bahar Işık, Sertel Uğur, Meltem Gülenç, Gökhan Tüzün, Murat Bölük, Zeynep Hasdal Çolakoğlu, Özlem Şendinç, Gökçehan Yazıcı, Ebru Şehit, Erol Karayılan, Gizem Kutluyıl, Okan Kağnıcı, Erhan Özdemir, Samet Kara ve Burhan Kurt rol alıyor.
Burhan Kurt - 31.1.2012
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aktaş Açıklaması
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt de 2012 yılında uluslararası bir organizasyon yapısı ile daha hızlı bir büyüme yakalayacaklarını belirti.
Burhan Kurt - 31.1.2012
Aktaş Holding, Yatırıma Devam Edecek
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş'tan sonra hedefler ile ilgili detaylı bir sunum yapan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt ise 2012 yılında uluslararası bir organizasyon yapısı ile daha hızlı bir büyüme yakalayacaklarını ifade ederek; "Aktaş Holding olarak 2012 yılını önemli büyüme yılı olarak görüyoruz.
Burhan Kurt - 5.1.2012
Futsal Turnuvası Kupası Sahibini Buldu
2.Ağrı Ticaret Meslek Lisesi'nin ödülünü; Ağrı Geçlik Hizmetleri ve Spor İdari ve Mali işler Şube Müdürü Burhan Kurt vererek öğrencileri tebrik ederek kutladı.
Burhan Kurt - 6.6.2011
Sınav Tarihini Unutunca
Öznur Karakuş daha sonra babasıyla birlikte okullarına gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt'un yanına giderek, SBS Sınavı'na kaydını yaptırmak istediğini fakat sınav başvuru tarihi bittiğini için bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istedi.
Burhan Kurt - 5.6.2011
Sınav Tarihini Unutunca
Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nda okuyan 7. sınıf öğrencisi Öznur Karakuş, sınava müracaat tarihini unutunca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün girişimleri sonucu Seviye Belirleme Sınavı'na girebildi. SBS'ye girmek için başvuru tarihini bekleyen Eleşkirt'in Karşıyaka Mahallesi'nde yaşayan 13 yaşındaki Öznur Karakuş, sınava müracaat tarihini unutunca durumu babası Cezmi Karakuş'a anlattı. Öznur Karakuş daha sonra babasıyla birlikte okullarına gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt'un yanına giderek, SBS Sınavı'na kaydını yaptırmak istediğini fakat sınav başvuru tarihi bittiğini için bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istedi.
Burhan Kurt - 31.3.2011
Aktaş Holding, Kendi Sektöründe Dünya Lideri Olacak
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80'den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip, küresel güveni, yerel samimiyetle birleştiren, hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, 2011 yılında yeni yapacağı yatırımlarla dünya çapında ses getirmeye hazırlanıyor. 1938 yılında Bursa'da lastik tamir atölyesi olarak temelleri atılan Aktaş Holding, bugün Brezilya, Çin, Bulgaristan ve Türkiye'de yer alan üretim tesisleri, Kuzey Amerika ve Almanya'da yer alan lojistik tesisleri ile dünya çapında bir şirket kimliği kazandı. Aktaş Holding, 2010 yılı sonuçları ile 2011 yılı yatırım plan ve hedeflerini, İstanbul'da düzenlediği bir toplantıyla, basın ve kamuoyuna açıkladı. Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş ile İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt'un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, holdingin dünya çapında gerçekleştirmeyi planladığı yatırımların ayrıntıları ve büyüme planları paylaşıldı.
Burhan Kurt - 30.3.2011
Şahap Aktaş: 2011'de Dünyada Ses Getirecek Yatırımlar Yapacağız
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, 2011 yılında bütün dünyada ses getirecek yatırımlar yapacaklarını bildirdi. 2010 yılı sonuçları ile 2011 yılı yatırım plan ve hedefleri hakkında İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Şahap Aktaş, sektörde dünya liderliğini hedeflediklerini dile getirdi.
Burhan Kurt - 30.3.2011
Aktaş Holding, Çin, Kuzey Amerika ve Rusya'da Üretime Başlıyor
Aktaş Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş ile İcra Kurulu Başkanı Burhan Kurt'un İstanbul'da düzenlediği bir toplantıyla 2010 yılı sonuçları ile 2011 yılı yatırım plan ve hedeflerini aktardı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Burhan Kurt Haberleri | Burhan Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Burhan Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burhan Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Eleşkirt'te Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 20:07:47. #1.14#
title