Burdur Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Töreni Heyecanı Yaşandı

Burdur Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Töreni Heyecanı Yaşandı

Burdur Emniyet Müdürlüğü'nde Görev Yapan ve Bir Üst Rütbeye Terfi Eden 2, 3 ve 4. Sınıf Emniyet Müdürleri İçin Terfi Töreni Düzenlendi. Burdur Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, Terfi Eden Polislerden Burdur'da Huzur ve Güvenin Devamına Katkı Sağlayacak Projeler Üretmelerini İstedi.

Burdur Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Töreni Heyecanı Yaşandı

Burdur Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden 2, 3 ve 4. sınıf emniyet müdürleri için terfi töreni düzenlendi. Burdur Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, terfi eden polislerden Burdur'da huzur ve güvenin devamına katkı sağlayacak projeler üretmelerini istedi.

Burdur Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen terfi töreninde konuşan Burdur Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, polisin 365 gün 24 saat milletin huzuru, can ve mal güvenliği için fedakârca çalıştığını söyledi. Onuruyla hizmet ederek terfi etmeye hak kazanan ve başka bir ile tayini çıkan polisleri kutlayan Aydoğan, şunları söyledi: "Terfi etmek güzel bir duygudur. Terfi eden arkadaşlarımız farkında olmadan çok değişik duygular yaşarlar. Sorumlulukları, kendilerine olan güvenleri, heyecan ve şevkleri artar. Bunların yanında ben değerli mesai arkadaşlarımdan Burdur'da huzur ve güvenin devamına katkı sağlamalarını ve bu konuda yeni projeler üretmelerini istiyorum."

Aydoğan, 3 kişinin emniyet müdür yardımcısı, 1 kişinin 3. sınıf emniyet müdürü, 7 kişinin 4. sınıf emniyet müdürü olarak terfi aldığını belirterek, "Burdur'da 4 arkadaşımız 2. bölge hizmetlerini yapmak üzere şark illerine tayin oldu. 4 şube müdürü ve 2 de emniyet amiri şark hizmetlerini tamamlayarak Burdur'a tayin oldular. Terfi eden personelimizi daha üst rütbelerde olmalarını, tayini çıkan arkadaşların da yeni görev yerlerinde bu işi en iyi şekilde yapmalarını temenni ediyorum." dedi. Emniyet Müdürü Aydoğan, görevi sırasında şehit olan polislere de Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diledi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri, terfi alan 2,3 ve 4. Sınıf emniyet müdürlerine rütbelerini, polislerin eşleriyle birlikte verdi. Törene, Burdur Vali Vekili Nahsen Badeli, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Garnizon Komutanı Mehmet Hayta, AK Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Mehmet Alp, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş ile davetliler katıldı. (CİHAN)