Burdur Belediye Başkanı Akkaya, 4 Yıllık Çalışmalarını Paylaştı

Burdur Belediye Başkanı Akkaya, 4 Yıllık Çalışmalarını Paylaştı

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya'nın 4 Yıllık Görev Süresinde Yaptığı Çalışmalar, Yapılan Toplantı ile Tanıtıldı.

Burdur Belediye Başkanı Akkaya, 4 Yıllık Çalışmalarını Paylaştı

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya'nın 4 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmalar, yapılan toplantı ile tanıtıldı.

Belediyenin 150. kuruluş yıldönümü kutlamaları ile birlikte yapılan kutlama toplantısında konuşan Başkan Akkaya, seçim vaatlerinin büyük kısmını gerçekleştirdiklerini bildirdi. Bunu yaparken hiçbir kişi ve kuruluşa borç bırakmadıklarını açıklayan Akkaya, 5 yıl dolduğunda vaatlerinin de üzerine çıkmış olacağını dile getirdi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen belediyenin 150. yıldönümü ve Başkan Akkaya'nın 4. hizmet yılı toplantısı sinevizyon gösterisi ile başladı. Gösteride Burdur'a 4 yıl içinde yapılan hizmetler tek tek açıklandı.

Başkan Akkaya, "Şuan İller Bankası hariç hiçbir kurum, kuruluş ya da özel kişiye tek lira borcumuz yok. Birçok büyük projemiz kısa zamanda tamamlanacak. Bunlardan büyük önem verdiğimiz yeni otogar kompleksinin kış aylarında bitmesini bekliyoruz." diye konuştu.

Daha sonra konuşan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Başkan Akkaya ile yapılan çalışmalarda güçlü iktidar güçlü belediye sloganının tam anlamı ile ortaya konduğunu bildirdi.

Burdur'un yıllardır alamadığı hizmetleri güçlü iktidar, güçlü belediye döneminde aldığını söyleyen Akkaya, "Burdur ve Türkiye için yapılacak daha çok iş var. Bundan sonraki dönemde de aynı birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz." diye konuştu.

AKM'deki programın ardından Belediye giriş katında, hizmetlerin anlatıldığı serginin açılış yapıldı.

Program verilen kokteyl ile son buldu.

Kaynak: CHA