Burcu Kıratlı Haberleri

Burcu Kıratlı haber, Burcu Kıratlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burcu Kıratlı - 02.12.2015
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
TRT'de yayınlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisi oyuncuları Didem Balcı, Nurettin Sönmez, Burcu Kıratlı ve Cavit Çetin Güner, Bağcılar Engelliler Sarayında, engellilerle bir araya geldi.
Burcu Kıratlı - 25.05.2015
Kocaeli Kitap Fuarı Zirveye Demir Attı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'a ödül verildi. Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık ile Gökçe Hatun'u oynayan Burcu Kıratlı törene katıldı.
Burcu Kıratlı - 16.05.2015
Hayme Ana, Kitap Fuarı'na Hayran Kaldı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde KOÜ Öğrenci Konseyi'nin düzenlediği etkinlikte üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'un yapımcı, yönetmen ve oyuncularına ödül verildi. Törene TRT1'de yayınlanan Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık ile Gökçe Hatun'u oynayan Burcu Kıratlı katıldı.
Burcu Kıratlı - 16.05.2015
7. Kocaeli Kitap Fuarı Kapılarını Tüm Kitapseverlere Açtı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'a ödül verildi. Saat 11.00'deki törende Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Gökçe Hatun'u canlandıran Burcu Kıratlı katıldı.
Burcu Kıratlı - 30.03.2015
Bakan Güllüce "Bizim Hikaye" Filmini İzledi
"Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda, Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimler yer alıyor.
Burcu Kıratlı - 28.03.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim Hikaye" Filmini İzledi
Filmi, eşi Emine Erdoğan ile Altunizade Capitol'deki sinema salonunda izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çıkışta gazetecilere açıklama yaptı.  Erdoğan, filmi, 1980 darbesi ve darbe öncesi nesillerin hangi çilelerle yetiştiği, darbeden sonra çekilenler yani fikir, düşünce noktasında o günün özgürlükler tablosunu ortaya koyması bakımından çok çok önemli bulduğunu vurgulayarak, zaman zaman gözlerinin yaşardığını söyledi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti: "Çünkü yani İsmail Akıncı'nın salt bir hücreye atılma değil, aslında havuzun içerisinden o sedire geçiş olayı, betonda kalması olayı yaşadığımız olaylardı. Bundan dolayı tabii burasını çok çok anlamlı buluyorum. Tabii buna benzer birçok gençlerimiz maalesef hayatlarını zindanlarda kaybetti. Zindanların dışında 'iki bi taraftan, iki bi taraftan' dediler. Bunu böyle bir filmle ortaya koyması bakımından gerek senaristlerini, gerek yapımcılarını, gerekse bu filmde rol alan tüm arkadaşları kutluyorum, tebrik ediyorum. Bu filmin yapımına katkısı olanlara şahsım ve özgürlük mücadelesi verenler adına da teşekkür ediyorum." "Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği film; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.
Burcu Kıratlı - 26.03.2015
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
"Bizim Hikaye" Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği film; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.
Burcu Kıratlı - 14.03.2015
Çam Kozalakları Ev Kadınlarının Ellerinde Şekilleniyor
İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Burcu Kıratlı Baştuğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kabadüz ilçesi denildiğinde akla ilk orman ve çam ağaçlarının geldiğini belirtti.
Burcu Kıratlı - 14.03.2015
Memurlar Öğle Tatillerinde El Sanatları Öğreniyor
Kurs eğitmeni Burcu Kıratlı Baştuğ da ilçedeki memurların boş vakitlerini kurslarda değerlendirdiğine işaret ederek, şunları aktardı: "Hem sosyal bir faaliyet olmuş oluyor hem de ilçedeki memur arkadaşlar birbirlerini daha yakından tanımış oluyor.
Burcu Kıratlı - 27.03.2014
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Dalkıran'ın, senaryosunu da yazdığı filmde, Burcu Kıratlı, Emre Kızılırmak, Sedef Şahin, Alp Korkmaz, Çetin Altay, Sema Moritz, Selman Okumuş, Esra Açık, Itır Esen, Orhan Aydın rol aldı.
Burcu Kıratlı - 16.01.2014
Rıza Kocaoğlu'nın Olaylı Gecesi
Oyuncu Rıza Kocaoğlu, önceki akşam kendisi gibi oyuncu olan Burcu Kıratlı ile Nişantaşı'nda eğlendi.
Burcu Kıratlı - 22.12.2013
Eski Nişanlılar Pişti Oldu
Evlilik hazırlığı yaparken ani bir kararla ayrılan eski nişanlılar Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı, önceki akşam Kuruçeşme'deki Members'da pişti oldu.
Burcu Kıratlı - 03.12.2013
Bağcılar'da Engelliler En İyi Yemeği Yapabilmek İçin Yarıştı
GÖRME ENGELLİ DARBUKATÖR, EBRU YAŞAR'I ŞAŞIRTTI Engelliler Sarayı ekiplerinin sema ve folklör oyunu ile devam eden etkinlikte oyuncu Burcu Kıratlı, ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan ve şarkıcı Ebru Yaşar da davetlilere güzel anlar yaşattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Burcu Kıratlı Haberleri | Burcu Kıratlı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Burcu Kıratlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burcu Kıratlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit ve Gazi Ailelerine Yardım Defilesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:05:07. #1.15#

title