Burak Koçak Haberleri

Burak Koçak haber, Burak Koçak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burak Koçak 4.12.2014
6. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödül
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Denizbank işbirliğinde 6. sı gerçekleştirilen "Tarım ve İnsan" temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Burak Koçak 13.10.2014
Denizbank, İstanbul Erkek Berberleri Odası ile Protokol İmzaladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Denizbank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, tarihi çok eskilere dayanan ve toplumsal yaşantının önemli uğrak yerlerinden olan berberlerin, önem verdikleri bir meslek grubu olduğunu belirtti.
Burak Koçak 1.10.2014
DenizBank'tan Bayrama Özel Kredi Kampanyası
DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, "DenizBank olarak KOBİ Bankacılığı'nda büyümeye devam ederken, hangi sektörde faaliyet gösterdiklerinden bağımsız olarak her türlü işletmeye ulaşmaya büyük önem atfediyoruz.
Burak Koçak 20.3.2014
DenizBank'tan İhtiyaçlara Uygun "Seç Bakalım" Kampanyası
DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, yeni kampanyaları ile KOBİ'lerin iki farklı ve avantajlı paketten yararlanma imkânına sahip olduğuna dikkat çekti.
Şu an buradasınız: Burak Koçak Haberleri | Burak Koçak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Burak Koçak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burak Koçak kimdir, hayatı ve biyografisi. Suriyeli Çocuklara Adaptasyon Eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 23:46:18. #1.15#
title