Burak Erdoğan Haberleri

Burak Erdoğan haber, Burak Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burak Erdoğan - 16.07.2020
Kılıçdaroğlu yeniden görülen "Man Adası" davasında tazminat ödemeye mahkum oldu
Davayı karara bağlayan hakim, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 150 bin lira, Özdemir Bayraktar'a 60 bin lira, Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar'a yirmi ikişer bin lira, Necmeddin Bilal Erdoğan'a 20 bin lira, Ahmet Burak Erdoğan'a 16 bin lira, Mustafa Erdoğan'a 15 bin lira, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e on dörder bin lira, Orhan Uzuner ve Osman Ketenciye'de on üçer bin lira manevi tazminatın, davalı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alınarak 21 Kasım 2017'den itibaren işleyecek yasal faiziyle ödenmesine karar verdi.
Burak Erdoğan - 16.07.2020
KILIÇDAROĞLU, ERDOĞAN VE YAKINLARINA 359 BİN LİRA TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Man Adası" açıklamaları nedeni ile bir kez daha manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  Mahkeme, daha önce aynı tutar üzerinden oluşturduğu tazminat kararı, İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulmuş, bozma sonrası yapılan yeniden yargılamada aynı karar verildi.   İstinaf Mahkemesi'nin usulden bozarak geri gönderdiği davanın bugün görülen duruşmasında karar çıktı. Mahkeme, İstinaf Mahkemesi'nin talebi üzerine yeniden yaptığı yargılamada, eski kararında olduğu gibi Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  İstanbul Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, davacılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kızı Sümeyya Erdoğan Bayraktar, kızı Esra Albayrak, dünürü Özdemir Bayraktar, eniştesi Ziya İlgen, dünürü Sadık Albayrak, dünürü Orhan Uzuner, dünürü Osman Ketenci'nin avukatları katıldı.
Burak Erdoğan - 19.02.2020
Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi yarın açılıyor
Kütüphanede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Şevket Eygi, Abdülbaki Gölpınarlı, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Cinuçen Tanrıkorur, Kamil Dürüst, Şerif Onaran, Muhsin Mete, Ahmet Günel Elgin, Metin Külünk, Ahmet Burak Erdoğan, Hasan Celal Güzel, Cemil Meriç, Büyükelçi Hasan Doğan, Prof.
Burak Erdoğan - 19.02.2020
Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi yarın törenle açılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve tarihçilerin bağışlanan kitapları da var Kütüphanede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra gazeteci-yazar Mehmed Şevket Eygi, edebiyat araştırmacısı ve tarihçi Prof. Dr. Abdülbaki Gölpınarlı, tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, bestekar ve ut virtüözü Cinuçen Tanrıkorur, sanat tarihi araştırmacısı Mustafa Kamil Dürüst, şair ve yazar Mustafa Şerif Onaran, yönetmen Muhsin Mete, gazeteci Ahmet Günel Elgin, eski AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan, yayınevi sahipleri Saman-Hatice Helvacıoğlu, araştırmacı yazar Şefik Can, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel, yazar Cemil Meriç, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ve edebiyatçı Prof.
Burak Erdoğan - 13.07.2019
Hortumda hasar gören iş yerinin kamera kayıtları ortaya çıktı
İş yeri sahibi Burak Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, güvenlik kamerası görüntülerini izlediklerinde kanlarının donduğunu söyledi.
Burak Erdoğan - 01.05.2019
Fenerbahçeli Futbolcular, Otizmlilerle Buluştu
Damien Comolli: Bu çocukların sporla nasıl geliştiğini gördük Roberto Soldado: Çocukların çabalarını görmek memnuniyet verici Nabil Dirar: Onların yüzlerini gülümsetmek istiyoruz OLGUCAN KALKAN / İSTANBUL, -  Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Roberto Soldado ve Faslı futbolcusu Nabil Dirar, Sporben Otizm Aileleri Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin organize ettiği karşılaşmada otizmli bireylerle tenis gösteri maçı yaptı. Organizasyonda sarı-lacivertli kulübün sportif direktörü Damien Comolli de yer aldı.  Otizme farkındalık amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Fenerbahçeli futbolcular, sportif direktör Damien Comolli, otizmli bireyler, aileleri spor ve iş dünyasından davetliler yer aldı. Soldado ve Dirar, Türkiye'nin ilk lisanslı otizmli tenisçisi Burak Erdoğan ile tenisçi ve yelkenci Aydın Yurdum ikilisiyle çiftler maçında karşı karşıya geldi.
Burak Erdoğan - 31.12.2018
Beşiktaş'taki Terör Saldırısına İlişkin İkinci İddianame Hazırlandı
KİRİL ALFABESİNDEN ŞİFRELİ NOTLAR BULUNMUŞ İddianamede, şüpheli Zozan Kutum'un ikametinde yapılana aramalarda çok sayıda doküman ele geçirildiği, bu dokümanlardan kahverengi bir not defteri içerisinde Kiril alfabesine karşılık gelen Latin alfabesini gösteren şifre tablosu bulunduğu kaydedildi. Şüpheli Kutum'dan ele geçen dokümanlardaki kişilerle ilgili de incelemelerde, dönemin Genelkurmay 2. Başkanı olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in de bulunduğu bazı komutanlara yönelik eylem, suikast veya sabotaj türü eylem için keşif istihbarat çalışması amaçlı bilgi toplandığının anlaşıldığı belirtildi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğulları Burak ve Bilal Erdoğan'ın ismi ve ortağı olduğu şirket isimlerinin bulunduğu dokümanlarda, Bilal ve Burak Erdoğan'a yönelik suikast veya sabotaj türü eylem yapmak için keşif istihbarat çalışmasının yapıldığı da belirtildi.
Burak Erdoğan - 31.12.2018
Dha İstanbul - Beşiktaş'taki Terör Saldırısına İlişkin İkinci İddianame Hazırlandı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca hazırlanan 401 sayfalık iddianamede, saldırıda şehit olan 39'u emniyet mensubu 46 kişi maktul, saldırıda yaralanan ve zarar gören 265 kişi müşteki, 22'si tutuklu 40 şahıs da "şüpheli" sıfatıyla yer aldı. İddianamede, saldırıyı organize ettiği tespit edilen şüpheli Zozan Kutum'un "Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak" ile 46 kişiyi "Kasten öldürme" suçlarından 47 kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi, "Silahlı terör örgütüne üye olmak", 245 kez "Kasten öldürmeye teşebbüs", 25 kez "Mala zarar vermek" ve "Tehlikeli maddelerin izinsiz olarak bulundurulması veya el değiştirmesi" suçlarından 5 bin 27 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi. İddianamede, diğer şüpheliler hakkında 15 yıldan 5 bin 15 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezalarına çarptırılması istendi. İddianame, daha önce aynı saldırıya ilişkin 33 sanığın yargılandığı davaya bakan İstanbul 29. Ağır Ceza Mahkemesi'ne birleştirme talepli olarak gönderildi.  KİRİL ALFABESİNDEN ŞİFRELİ NOTLAR BULUNMUŞ İddianamede, şüpheli Zozan Kutum'un ikametinde yapılana aramalarda çok sayıda doküman ele geçirildiği, bu dokümanlardan kahverengi bir not defteri içerisinde Kiril alfabesine karşılık gelen Latin alfabesini gösteren şifre tablosu bulunduğu kaydedildi. Şüpheli Kutum'dan ele geçen dokümanlardaki kişilerle ilgili de incelemelerde,  dönemin Genelkurmay 2. Başkanı olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in de bulunduğu bazı komutanlara yönelik eylem, suikast veya sabotaj türü eylem için keşif istihbarat çalışması amaçlı bilgi toplandığının anlaşıldığı belirtildi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğulları Burak ve Bilal Erdoğan'ın ismi ve ortağı olduğu şirket isimlerinin bulunduğu dokümanlarda, Bilal ve Burak Erdoğan'a yönelik suikast veya sabotaj türü eylem yapmak için keşif istihbarat çalışmasının yapıldığı da belirtildi.
Burak Erdoğan - 15.10.2018
Dha Yurt Bülteni-6
(ÖZEL) 1)NÖBET KULÜBESİNDE ANNESİNİ KARŞISINDA GÖREN ASKER DE ANNESİNE SÜRPRİZ YAPTI İZMİRLİ Burak Aldoğan (22), Ağustos ayında, Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesi'ne vatani görevini yaptığı sırada kendisine sürpriz yapıp ziyaret eden annesi Birsen Aldoğan'a, erken terhis alıp aynı karşılığı verdi. Röportajda asker olan oğluna özlemini gözleri dolu dolu şekilde anlatan Birsen Aldoğan, bir anda oğlunu arkasında görünce sevinç gözyaşları döktü, oğluna sımsıkı sarıldı. Anne ile oğlunun sevgi dolu kavuşmasına tanıklık edenler ise mutluluklarına ortak oldu. Genelkurmay Başkanlığı, geçen 23 Ağustos tarihinde Kurban Bayramı'nda kendilerine başvuran aileler arasından seçtikleri İzmirli Birsen (47)- İlhan Aldoğan (50) çiftini, 8 aydır görmedikleri oğulları Burak'la görev yaptığı Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesi'nde sürpriz bir şekilde bir araya getirdi. Kurban Bayramı'nda nöbet tuttuğu kulübede anne ve babasını karşısında gören er Burak Erdoğan (22) büyük sevinç yaşadı.
Burak Erdoğan - 28.08.2018
Kılıçdaroğlu'nun 359 Bin Lira Tazminata Çarptırılmasının Gerekçesi
Gerekçeli kararda, nüfus kayıtlarına göre davacılar Ahmet Burak Erdoğan, Necmettin Bilal Erdoğan, Esra Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukları, Mustafa Erdoğan'ın kardeşi, Ziya İlgen'in kız kardeşinin eşi, Özdemir Bayraktar, Sadık Albayrak, Osman Ketenci ile Orhan Uzuner'in ise dünürleri olduğunun anlaşıldığı belirtildi.
Burak Erdoğan - 23.08.2018
2-Şırnak'ta Üs Bölgesinde Nöbetteki Askere Bayramda Anne- Baba Sürprizi
GENELKURMAY Başkanlığı, İzmir'de oturan Birsen ve İlhan Aldoğan çiftini, 8 aydır görmedikleri oğulları Burak Aldoğan ile görev yaptığı Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesinde sürpriz bir şekilde bir araya getirdi. Kurban Bayramı'nda nöbet tuttuğu kulübede anne ve babasını karşısında gören er Burak Erdoğan, büyük sevinç yaşadı.
Burak Erdoğan - 23.08.2018
1-Şırnak'ta Üs Bölgesinde Nöbetteki Askere Bayramda Anne- Baba Sürprizi
GENELKURMAY Başkanlığı, İzmir'de oturan Birsen ve İlhan Aldoğan çiftini, 8 aydır görmedikleri oğulları Burak Aldoğan ile görev yaptığı Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesinde sürpriz bir şekilde bir araya getirdi. Kurban Bayramı'nda nöbet tuttuğu kulübede anne ve babasını karşısında gören er Burak Erdoğan, büyük sevinç yaşadı.
Burak Erdoğan - 23.08.2018
Dha Yurt Bülteni-5
(ÖZEL) 1)ŞIRNAK'TA ÜS BÖLGESİNDE NÖBETTEKİ ASKERE BAYRAMDA ANNE- BABA SÜRPRİZİ GENELKURMAY Başkanlığı, İzmir'de oturan Birsen ve İlhan Aldoğan çiftini, 8 aydır görmedikleri oğulları Burak Aldoğan ile görev yaptığı Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesinde sürpriz bir şekilde bir araya getirdi. Kurban Bayramı'nda nöbet tuttuğu kulübede anne ve babasını karşısında gören er Burak Erdoğan, büyük sevinç yaşadı.
Burak Erdoğan - 23.08.2018
Dha Yurt;şırnak'ta Üs Bölgesinde Nöbetteki Askere Bayramda Anne- Baba Sürprizi
GENELKURMAY Başkanlığı, İzmir'de oturan Birsen ve İlhan Aldoğan çiftini, 8 aydır görmedikleri oğulları Burak Aldoğan ile görev yaptığı Şırnak Kevane Tepe Üs Bölgesinde sürpriz bir şekilde bir araya getirdi. Kurban Bayramı'nda nöbet tuttuğu kulübede anne ve babasını karşısında gören er Burak Erdoğan, büyük sevinç yaşadı.
Burak Erdoğan - 20.07.2018
Kılıçdaroğlu'nun Man Adası Belgeleri Hukuka Aykırı Delil Sayıldı
Davacı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dava konusu konuşmanın yapıldığı tarihte Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olduğu belirtilen kararda, diğer davacılar Ahmet Burak Erdoğan'ın oğlu, Mustafa Erdoğan'ın kardeşi, Ziya İlgen'in eniştesi, Osman Ketenci'nin ise dünürü olduğu bilgisi verildi.
Burak Erdoğan - 18.07.2018
Kılıçdaroğlu, Man Adası İddiaları Nedeniyle 698 Bin Lira Tazminata Mahkum Edildi
Kılıçdaroğlu, Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesince bugün görülen davada, 21 Kasım 2017'de partisinin grup toplantısındaki iddiaları nedeniyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 150, Özdemir Bayraktar'a 60, Esra Albayrak ve Sümeyye Bayraktar'a 22'şer, Bilal Erdoğan'a 20, Ahmet Burak Erdoğan'a 16, Mustafa Erdoğan'a 15, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e 14'er, Orhan Uzuner ve Osman Ketenci'ye de 13'er bin lira olmak üzere toplam 359 bin lira manevi tazminat cezasına çarptırıldı.
Burak Erdoğan - 18.07.2018
Kılıçdaroğlu, Erdoğan ve Yakınlarına 359 Bin Lira Tazminat Ödeyecek
İstanbul Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasına, davacılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kızı Sümeyya Erdoğan Bayraktar, kızı Esra Albayrak, dünürü Özdemir Bayraktar, eniştesi Ziya İlgen, dünürü Sadık Albayrak, dünürü Orhan Uzuner, dünürü Osman Ketenci'nin avukatları katıldı.
Burak Erdoğan - 18.07.2018
Kılıçdaroğlu, Erdoğan ve Yakınlarına 359 Bin Lira Tazminat Ödeyecek
İstanbul Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasına, davacılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kızı Sümeyya Erdoğan Bayraktar, kızı Esra Albayrak, dünürü Özdemir Bayraktar, eniştesi Ziya İlgen, dünürü Sadık Albayrak, dünürü Orhan Uzuner, dünürü Osman Ketenci'nin avukatları katıldı.
Burak Erdoğan - 18.07.2018
Kılıçdaroğlu Hakkındaki Yeni Tazminat Kararı
Daha sonra kararını açıklayan mahkeme hakimi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 150 bin lira, Özdemir Bayraktar'a 60 bin lira, Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar'a yirmi ikişer bin lira, Necmeddin Bilal Erdoğan'a 20 bin lira, Ahmet Burak Erdoğan'a 16 bin lira, Mustafa Erdoğan'a 15 bin lira, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e on dörder bin lira, Orhan Uzuner ve Osman Ketenciye'de on üçer bin lira manevi tazminatın, davalı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alınarak 21 Kasım 2017'den itibaren işleyecek yasal faiziyle ödenmesine hükmetti.
Burak Erdoğan - 18.07.2018
Kılıçdarooğlu, Erdoğan ve Yakınlarına 359 Bin Lira Tazminat Ödeyecek
Kılıçdaroğlu, 359 bin lira tazminat ödeyecek Kararını açıklayan mahkeme hakimi, davalı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 150 bin lira, Özdemir Bayraktar'a 60 bin lira, Esra Albayrak ve Sümeyya Erdoğan Albayrak'a 22'şer bin lira, Bilal Erdoğan'a 20 bin lira, Ahmet Burak Erdoğan'a 16 bin lira, Mustafa Erdoğan'a 15 bin lira, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e 14'er bin lira, Orhan Uzuner ve Osman Ketenci'ye ise 13'er bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Burak Erdoğan Haberleri | Burak Erdoğan Kimdir - Haberler - Burak Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burak Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Raviş Güle Güle Sevgilim şarkı sözleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:14:07. #1.16#
title