Bulut: "İyi Sonuç Ama Garanti Değil"

Bulut: "İyi Sonuç Ama Garanti Değil"

UEFA Kupası 2. Öneleme Turu İlk Maçında Deplasmanda İsrail'in Maccabi Tel Aviv Takımıyla 1-1 Berabere Kalarak Avantaj Sağlayan Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Mehmet Bulut, "Bu Bizim İçin İyi Bir Sonuç. Ama Futbolda Hiçbir Şey Garanti Değil" Dedi.

Bulut:

UEFA Kupası 2. öneleme turu ilk maçında deplasmanda İsrail'in Maccabi Tel Aviv takımıyla 1-1 berabere kalarak avantaj sağlayan Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Mehmet Bulut, "Bu bizim için iyi bir sonuç. Ama futbolda hiçbir şey garanti değil" dedi.

Mehmet Bulut, karşılaşma sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Kayseri'deki rövanş maçında turu geçmek istediklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Golü bulduktan sonra rakibin baskısı arttı. İlk yarıda oyundan memnun değilim. Ancak skoru korumaya çalıştık. İkinci yarıda ise oyuna daha iyi hakim olduk. Osman'ın zorunlu olarak oyundan çıkmasıyla oyun sistemini değiştirip çift forvete döndük. Özellikle son 15 dakikada birçok pozisyon yakaladık. Bunları değerlendirseydik maçtan galip de ayrılabilirdik. Bu bizim için iyi bir sonuç. Ama futbolda hiçbir şey garanti değil. Kayseri'deki rövanş maçında elimizden geleni yaparak, turu geçmek istiyoruz."