Bülent Serttaş, "Evimi Gözetliyorlar" Deyip Savcılığa Şikayette Bulundu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bülent Serttaş, "Evimi Gözetliyorlar" Deyip Savcılığa Şikayette Bulundu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Bülent Serttaş, "Biri evimi gözetliyor." diyerek şikayette bulundu. Gözaltına alınan adam, "Kız arkadaşımla aynı binada oturuyorlar ben onu bekliyordum." ifadesinde bulundu.

Bülent Serttaş, geçen günlerde birinin kendisini takip edip gözetlediği iddiası ile Beşiktaş Polis Merkezi'ne başvurdu. Gözaltına alınan kişi, kız arkadaşının Serttaş ile aynı binada oturduğunu ve onu beklediğini öne sürdü.

ARABADA OTURUP EVİ İZLİYORMUŞ

Bülent Serttaş, geçen günlerde Beşiktaş Polis Merkezi'ne başvurarak bir erkeğin kendisini takip edip evini gözetlediğini söyledi. İfadesine başvurulan şarkıcı, bu kişinin kendisini arabayla takip ettiğini öne sürdü. Serttaş; karısı ve kayınvalidesinin pencereden baktıklarında, bir erkeğin caddenin karşısındaki lüks bir aracın içinde oturup evlerini izlediğini gördüklerini belirtti. Bunun üzerine karakola giden Serttaş, evi izleyen kişinin eşkalini verdi. Bu kişinin ertesi gün yine kapının önünde araç içinde beklediğini gören ünlü şarkıcı, şahsı ihbar etti. Bunun üzerine polis tarafından yakalanan kişi, karakola götürüldü.

"KIZ ARKADAŞIMIN EVİ"

Karakolda ifadesine başvurulan genç adam, sevgilisinin Serttaş ile aynı binada oturduğunu belirterek şunları söyledi: "Sevgilimle tartışmıştık. Her gün onu bekliyordum. Kesinlikle Serttaş'ın evini gözetlemek gibi bir amacım yok." Savcılık tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (9)
berivan kurtcebe:nalet oisun sana yapan eller kırılsın bülent abiçim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
berivan kurtcebe:bülent serttaş abim hel olsun sana sana yapan eller kırılsın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Boludan:Bulent adsmsin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title