Bülent Şakrak Haberleri

Bülent Şakrak haber, Bülent Şakrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Şakrak - 18.9.2014
Çilek Filmi
Yönetmen: Günhan Emrah Sönmez Senaryo: Çağlayan Neyman Oyuncular: Ahmet Olgun Sünear, Kadir Özdal, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Azra Akın Filmin Türü: Macera, Romantik Orijinal Adı: Çilek Yapımcı Firma: Film Fabrikası Yapım Yılı: 2014 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Resmi Sitesi: https://www.
Bülent Şakrak - 25.7.2014
İlker Ayrık Saçlarını Böyle Kesti
'YAPIŞIK KARDEŞLER' 2015'DE VİZYONA GİRECEK İlker Ayrık, Hakan Bulut, İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış, Bülent Şakrak, Halil Sezai, Yasemin Çonka, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Mesut Süre, İlhan Daner, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu filmde yer alıyor.
Bülent Şakrak - 26.5.2014
Denizbank Karakterleri Şimdi Yepyeni Bir Adada: Ada Berber
İçinde DenizBank Adası'ndan parçalar bulunan Ada Berber'i, Beyazıt Öztürk'ün canlandırdığı Numan adlı berber, çırağıyla birlikte işletiyor. Bankanın bir diğer reklam yüzü Erdal Özyağcılar ise hem Ada Berber'in müdavimi hem de sıkı bir DenizBank müşterisi olarak karşımıza çıkıyor. Özyağcılar, berber dükkânına giren müşterilere, DenizBank'la yaşadığı olumlu tecrübeler ışığında tavsiyeler veriyor ve bankanın bir nevi sözcülüğünü üstleniyor. Numan karakterinin çırağı ve filmlere konuk olan diğer oyuncularla olan diyalogları, farklı esnaf hikâyeleriyle yüzleri güldürüyor. Ada Berber, yeni yıldızlarla renkleniyor DenizBank'ın yeni filmlerinde reklam yüzleri Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar'a birbirinden değerli isimler eşlik ediyor. Berber çırağı rolünde, ekranların sevilen oyuncusu Cihan Ercan hikâyeye yeni bir soluk getirirken, esnaf rolündeki Bülent Şakrak komedi dozunu ve eğlenceyi artırıyor.
Bülent Şakrak - 15.3.2014
İksir: Dedemin Sırrı Filmi
Yönetmen: Birkan Uz Senaryo: Oyuncular: Bülent Şakrak, Bülent Çolak, Seda Güven, Cansu Tosun, Keremcem Filmin Türü: 0 0, Orijinal Adı: İksir: Dedemin Sırrı Yapımcı Firma: Siyah Martı Film Yapım Yılı: 2014 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Resmi Sitesi: http://www.
Bülent Şakrak - 3.3.2014
Down Sendromluların Objektifine Yansıyanlar Sergilenecek
Ayşe Arman, Bahadır Efe, Bülent Şakrak, Begüm Birgören, Burçin Terzioğlu, Cem Hakko, Cenk&Erdem, DJ Funky C, İnci Türkay, Faruk Süren, Gözde Kansu, Hazar Ergüçlü, Leyla Alaton, Mustafa Üstündağ, Menderes Samancılar, Nail Kırmızıgül, Nebahat Çehre, Saba Tümer, Selim Erdoğan, Selim Bayraktar, Özge Uzun, Yusuf Çim, objektif karşısına geçerek kampanyaya destek verdi.
Bülent Şakrak - 15.12.2013
Merdivenlerden Yuvarlandı!
Geçtiğimiz aylarda alkollü olarak kullandığı araçla bir dükkana çarpan Bülent Şakrak, bu kez gece kulübü çıkışında merdivenlerden yuvarlandı.
Bülent Şakrak - 24.11.2013
Basketçilerden Çılgın Eğlence
ŞARKI SÖYLEDİLER Basketbol dünyasının ünlü isimleri Kerem Tunçeri ile Semih Erden, geçtiğimiz günlerde oyuncu arkadaşları Şevket Çoruh ve Bülent Şakrak ile birlikte Patika Bar'de eğlendi.
Bülent Şakrak - 6.5.2013
Ünlü Oyuncu Bülent Şakrak 2.62 Promil Alkollü Çıktı
Beşiktaş'ta bugün saat 02.30 sıralarında sinema ve tiyatro oyuncusu Bülent Şakrak, önce park halindeki aracına binmek üzere olan bir taksi şoförüne çarpmıştı.
Bülent Şakrak - 6.5.2013
(Özel Haber) Ünlü Oyuncunun Pastane Kazası Güvenlik Kamerasında
Beşiktaş'ta otomobiliyle bir pastaneye çarpan ünlü oyuncu Bülent Şakrak, güvenlik kameraları tarafından böyle görüntülendi.
Bülent Şakrak - 6.5.2013
Ünlü Oyuncu Bülent Şakrak Kaza Yaptı
Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Bülent Şakrak, Beşiktaş'ta park halindeki aracına binmek üzere olan bir taksi şoförüne çarptı.
Bülent Şakrak - 6.5.2013
Ünlü Oyuncu Kaza Yaptı
Bülent Şakrak önce bir taksi şoförüne daha sonra da direksiyon hakimiyetini kaybederek bir pastaneye çarptı.
Bülent Şakrak - 3.5.2013
Böyle Bitmesin'de Usta Oyuncular
Her bölümde sürpriz oyuncuları konuk eden dizi Böyle Bitmesin'de bu akşam usta oyuncular Güler Ökten, Zihni Göktay ve Bülent Şakrak konuk olacak.
Bülent Şakrak - 19.4.2013
Memati Yeni Görünümüyle Aydın Sokaklarındaydı
Emre Altuğ, Gürkan Uygur, Gökhan Yıkılkan, Ruhi Sarı, Orhan Aydın, Bülent Şakrak, Gökçer Genç gibi ünlü oyunculardan oluşan Testosteron isimli tiyatro kafilesi turne kapsamında geldikleri Aydın'da caddelerde dolaşarak hayranları ile bol bol resim...
Bülent Şakrak - 5.4.2013
D-Smart 'TV'de İlk'lere Doymuyor
2010'daki filmin devamı olarak 2012'de vizyona giren ve vizyonda kaldığı 1 ay boyunca bir milyona yakın seyirciye ulaşarak yılın en çok izlenen 10 filminden biri olan "Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede", kadrosundaki birçok sevilen oyuncuyla seyircisine kahkaha garantisi veriyor: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Kenan Ece, Altan Gördüm, Mehmet Ali Kaptanlar, Bülent Şakrak, Nihat Sırdar, Simge Fıstıkoğlu, Nazenin Tokuşoğlu, Özge Uzun ve Ömür Gedik.
Bülent Şakrak - 12.2.2013
Paniklediler
Tiyatro oyuncusu Bülent Şakrak, önceki gün sevgilisi Seda Bilge Çetiner ile objektiflere yakalandı.
Bülent Şakrak - 8.2.2013
Testosteron Oyun Atölyesi'nde
Oynayanlar: Orhan Aydın, Ruhi Sarı, Emre Altuğ, Gürkan Uygun, Bülent Şakrak, Gökçer Genç, Gökhan Yıkılkan Oyun gün ve saatleri 8 Şubat Cuma 20.
Bülent Şakrak - 25.12.2012
Sosyal Medya'nın Çakallarla Dansı
Filmden repliklerin ve bazı sahnelerin izlenme ve paylaşılma konusunda gördüğü yoğun ilgi sosyal medyayı etkin kullanan filmin yönetmeni Murat Şeker ve ekibini harekete geçirdi. Oyuncu kadrosu son derece güçlü olan filmde Murat Akkoyunlu, Şevket Çoruh, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Hakan Bilgin, Kenan Ece, Altan Gördüm, Mehmet Ali Kaptanlar, Bülent Şakrak, Nihat Sırdar, Simge Fıstıkoğlu, Nazenin Tokuşoğlu, Özge Uzun ve Ömür Gedik rol aldı.
Bülent Şakrak - 25.12.2012
Sosyal Medya'nın Çakallarla Dansı
Filmden repliklerin ve bazı sahnelerin izlenme ve paylaşılma konusunda gördüğü yoğun ilgi sosyal medyayı etkin kullanan filmin yönetmeni Murat Şeker ve ekibini harekete geçirdi. Oyuncu kadrosu son derece güçlü olan filmde Murat Akkoyunlu, Şevket Çoruh, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Hakan Bilgin, Kenan Ece, Altan Gördüm, Mehmet Ali Kaptanlar, Bülent Şakrak, Nihat Sırdar, Simge Fıstıkoğlu, Nazenin Tokuşoğlu, Özge Uzun ve Ömür Gedik rol aldı.
Bülent Şakrak - 22.10.2012
Pangar İlk Projesi Kenter Tiyatrosunda!
"Sadece muktedir olduğumuzu ima etmek için mi eyleme geçeriz?
Bülent Şakrak - 8.6.2012
Sinema Sanatçılarından Erdoğan-Kılıçdaroğlu Görüşmesine Destek
Ahmet Mümtaz Taylan, Altan Erkekli, Arif Keskiner, Atalay Taşdiken, Atilla Candemir, Atilla Engin, Aydın Sayman, Baran Seyhan, Biket İlhan, Bülent Kayabaş, Bülent Kılıç, Bülent Şakrak, Cahit Berkay, Devin Özgür Çınar, Ercan Yılmaz, F.
Bülent Şakrak - 14.5.2012
Ege'nin İki Yakası Atv'nin Yeni Dizisini Birlikte İzledi
Oldukça kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin yapımcı, yönetmen, oyuncu ve set ekibi ilk bölümü Liman Kardeşler Restoran'da birlikte izledi. Yunan ve Türk oyuncuların ilk bölümünü birlikte ve büyük bir heyecanla izledikleri gözlenirken, ekranda her görünen oyuncunun ekip tarafından alkış yağmuruna tutulması ise renkli görüntülere sahne oldu. Adam Film Tarkan Karlıdağ'ın yapımcılığını, Kemal Uzun'un yönetmenliğini üstlendiği, usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Meltem Gülenç, Ellini Filini, Rana Cabbar, İbrahim Kendirci, Eylem Yıldız, Bülent Şakrak, Nail Kırmızgül, Serhat Özcan, Gökhan Yıkılkan, Gizem Denizci, Cansu Dağdelen, Şener Kökkaya, Özlem Şendiç, Zeynep Kankonde, Keti Papanika, Manolois Sarmonis, Zafiris Katramadas, Stefanos Damatos, Georgia Liossi, Giannis Chatssigeorgious gibi oyuncuların yer aldığı dizi filmin ilk bölümünün ise beklenenin çok üzerinde reyting aldığı öğrenildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Şakrak Haberleri | Bülent Şakrak Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Bülent Şakrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Şakrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Mektup.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 07:38:49. #1.14#
title