Bülent Şakrak Haberleri

Bülent Şakrak haber, Bülent Şakrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Şakrak - 20.12.2015
Çanakkale Savaşları'nın 100. Yıldönümü
Yunus Emre Enstitüsü Roma Merkezi'nin organizasyonuyla, başrollerinde Tansel Öngen, Nesrin Cavadzade, Bülent Şakrak'ın yer aldığı Çanakkale Deniz Zaferi hakkındaki "Son Mektup" filmi, Roma'nın ünlü Barberini sinemalarında gösterildi.
Bülent Şakrak - 23.10.2015
Yaktın Beni" Filminin Galası Antalya'da Yapıldı
Can Yücel'in yönettiği, Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Bülent Şakrak ve Hasibe Eren'in oynadığı "Yaktın Beni" filminin galası, Antalya'da yapıldı.
Bülent Şakrak - 15.10.2015
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
Can Yücel'in yönettiği ve Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Hasibe Eren, Bülent Şakrak, Sezai Aydın ve Ayça Damgacı'nın oynadığı "Yaktın Beni" izleyiciyle buluşacak.
Bülent Şakrak - 28.7.2015
Usta Oyuncu Ayşen Gruda Ayrılsak Da Beraberizde
Başrollerinde Mete Horozoğlu, Algı Eke,Suzan Kardeş,Hatice Aslan, Bülent Şakrak,Deniz Oral,Adem Yılmaz, Seymen Aydın gibi isimlerin yer aldığı Tv8'in sevilen dizisi Ayrılsak da Beraberiz'e bu hafta usta oyuncu Ayşen Gruda konuk oluyor.
Bülent Şakrak - 17.4.2015
Hayata Yelken Açmaya Hazır Mısın?
Ünlülerden tam destek "Hayata Yelken Aç" projesi; sanat, müzik ve spor dünyasını profesyonel yelkencilerle bir araya getiriyor. Yarışmaya Zeynep Beşerler, Kıvanç Tatlıtuğ, Ceyda Düvenci, Burcu Kara, Özge Özberk, Begüm Kütük ve Selçuk Yöntem'in yanı sıra Başak Dizer, Bülent Şakrak, Cengiz Semercioğlu, Edhem Dirvana, Fatma Turgut, Gripin, Hande Kazanova, Pakize Suda, Selda Alkor, Şevket Çoruh, Tanem Sivar, Tugay Kerimoğlu, Oylum Talu, Ömür Sabuncuoğlu ve Özgür Ozan da katılacak.
Bülent Şakrak - 7.4.2015
Sinema Kampüs'te " Yapışık Kardeşler " Oynayacak
İlker Ayrık filmin başrolünü Hakan Bulut ile paylaşıyor. İkiliye ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanınan isimler eşlik ediyor.
Bülent Şakrak - 17.3.2015
Son Mektup" Filminin Özel Gösterimi Yapıldı
Çanakkale Zaferi'nin anlatıldığı "Son Mektup" filminin özel gösterimi yapıldı.  Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki gösterime, filmin senaristi ve yönetmeni Özhan Eren, başrol oyuncuları Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak ve davetliler katıldı.
Bülent Şakrak - 22.1.2015
2015 Model Yeşilçam Komedisi: Yapışık Kardeşler!
KEMAL SUNAL'DAN 20 SENE SONRA HALİL SEZAİ DE MİNAREYE ÇIKTI! "Yapışık Kardeşler" in en çok ses getiren sahnelerinden biri olan Halil Sezai'nin ezan okuduğu sahneyi ilk kez, 1978 yılında Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Müjde Ar ve İlyas Salman gibi isimlerin başrollerini paylaştığı "Kibar Feyzo" filminde izlemiştik. Kemal Sunal'ın aslında intahar niyetiyle çıktığı camide ezan ile başlayan sahnesine yapılan bu sevimli hatırlatma, izleyenleri kahkahaya boğuyor. Selim (İlker Ayrık) ve Halim(Hakan Bulut)'un intahar etmek istediği sahnede Bülent Şakrak, tarzı ve tavrı ile de İlyas Salman'nın canlandırdığı Bilo karakterini akıllara getiriyor.
Bülent Şakrak - 7.1.2015
İki Kat Gülmeye Hazır Mısınız? Yapışık Kardeşler'in Fragmanı Çıktı!
Üstelik fragman bir de sürprizle geldi!!! HALİL SEZAİ İMAM OLDU!!! Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai filmde bir imamı canlandırıyor. İlk kez bir komedi filminde oynayan Halil Sezai bu filmde ne kadar iyi bir komedi oyuncusu olduğunu göstereceğe benziyor. Halil Sezai'nin minarede okuduğu ezanla başlayan fragman, ilk saniyeden son saniyeye kadar kahkahayla dopdolu. Türkiye'nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler'in fragmanı 30 Ocak'ta filmin gişe rekorları kıracağının sinyallerini veriyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Bülent Şakrak - 27.12.2014
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!
30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık Kardeşler'in "Bu Sette Her Şey Var" isimli özel kamera arkası klibi filmin komedi ve eğlencesi hakkında önemli ipuçları veriyor. Türk sinema tarihinde ilk defa bir film setinin kamera arkası görüntüleri bu kadar yaratıcı ve eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Üç bin kişinin emeği geçen ve yılın en büyük prodüksiyonlarından biri olan Yapışık Kardeşler, sağlam kadrosu ve eğlenceli hikâyesiyle bu sezonun en komik filmi olmaya aday. Bu yaratıcı ve eğlenceli klibi internet fenomenlerinden Educatedear olarak tanınan Boğaç Soydemir hazırladı. Boğaç Soydemir her biri internet fenomeni olmuş "Eto Bitmiş", "Gereksiz Sansür", "Troll Hıncal Uluç" ve daha birçok videonun yaratıcısı aynı zamanda. İLKER AYRIK YILIN GİŞE REKORTMENİ OLMAYA ADAY Halkın severek izlediği ve takip ettiği yetenekli oyuncu İlker Ayrık, bu yılın başarılı filmlerine imza atıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren ve İlker Ayrık'ın da oynadığı Çakallarla Dans filminin üçüncü versiyonu olan Sıfır Sıkıntı gişede yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir milyondan fazla izleyiciyle buluşan filmden sonra gözler, İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı Yapışık Kardeşler'e çevrildi. Son derece komik sahnelerle dikkat çeken Yapışık Kardeşler'in Çakallarla Dans'la aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Bülent Şakrak - 25.12.2014
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!
Kamera arkası bu kadar komik olan bir filmin fragmanı da büyük bir merakla bekleniyor. TÜRKİYE'NİN İLK ÖZEL KAMERA ARKASI KLİBİ: BU SETTE HER ŞEY VAR! 30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık Kardeşler'in "Bu Sette Her Şey Var" isimli özel kamera arkası klibi filmin komedi ve eğlencesi hakkında önemli ipuçları veriyor. Türk sinema tarihinde ilk defa bir film setinin kamera arkası görüntüleri bu kadar yaratıcı ve eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Üç bin kişinin emeği geçen ve yılın en büyük prodüksiyonlarından biri olan Yapışık Kardeşler, sağlam kadrosu ve eğlenceli hikâyesiyle bu sezonun en komik filmi olmaya aday. Bu yaratıcı ve eğlenceli klibi internet fenomenlerinden Educatedear olarak tanınan Boğaç Soydemir hazırladı. Boğaç Soydemir her biri internet fenomeni olmuş "Eto Bitmiş", "Gereksiz Sansür", "Troll Hıncal Uluç" ve daha birçok videonun yaratıcısı aynı zamanda. İLKER AYRIK YILIN GİŞE REKORTMENİ OLMAYA ADAY Halkın severek izlediği ve takip ettiği yetenekli oyuncu İlker Ayrık, bu yılın başarılı filmlerine imza atıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren ve İlker Ayrık'ın da oynadığı Çakallarla Dans filminin üçüncü versiyonu olan Sıfır Sıkıntı gişede yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir milyondan fazla izleyiciyle buluşan filmden sonra gözler, İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı Yapışık Kardeşler'e çevrildi. Son derece komik sahnelerle dikkat çeken Yapışık Kardeşler'in Çakallarla Dans'la aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. İKİ KAT KOMEDİ İKİ KAT KAHKAHAYLA 'YAPIŞIK KARDEŞLER' 30 OCAK'TA SİNEMALARDA! Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M.
Bülent Şakrak - 8.11.2014
Aşkın Kanunu Dizisi'ne Akut ve Aka Desteği
Aralarında Ceyda Düvenci, Mustafa Üstündağ, Bülent Şakrak, Beste Bereket ve Ayten Uncuoğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin ilk bölümünde yer alan kurtarma sahnesine AKUT, on kişilik ekibinin yanı sıra bir de zodiac botla destek verdi.
Bülent Şakrak - 7.11.2014
"Aşkın Kanunu Kasım'da TRT1'de"
Ceyda Düvenci'nin romantik bir kadın olmanın yanı sıra akıllı ve hırslı bir polis olan İpek'i canlandırdığı dizide, Mustafa Üstündağ ise dürüst, yufka yürekli, sözünün eri bir adamı, Yankesicilik ve Dolandırıcılık bürosunda komiser olan Çetin'i oynuyor. Aşkın Kanunu dizsi oyuncu kadrosunda, Recep Yener, Gökçen Gökçebağ, Ayşenur Yazıcı, Kerem Atabeyoğlu, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Beste Bereket, Öznur Serçeler, Bekir Çiçekdemir, Yağmur Kaşifoğlu, İdil Yener, Tuğçe Kumral, Çağrı Şensoy, Kaan Turgut, Sina Özer, Gözde Mutluer, Yusuf Taha Tan ve Ayten Uncuoğlu yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Şakrak Haberleri | Bülent Şakrak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bülent Şakrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Şakrak kimdir, hayatı ve biyografisi. 39 Basamak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 11:38:45. #1.15#
title