Bülent Kılıç Haberleri

Bülent Kılıç haber, Bülent Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Kılıç - 27.03.2017
Yeniden) - İşte "Yılın Basın Fotoğrafları"
TÜRKİYE Foto Muhabirleri Derneği'nin düzenlediği TFMD Yılın Basın Fotoğrafları 2017 yarışması sonuçları açıklandı.
Bülent Kılıç - 02.12.2016
Bebeklerine "Ömer Halis Demir" İsmini Verdiler
Kahramanmaraş'ta yaşayan Hollanda vatandaşı Natasha Lambertha Christina Kılıç, eşi Bülent Kılıç ile yeni doğan bebeklerine, Özel Kuvvetler Komutanlığında şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in adını verdi.
Bülent Kılıç - 10.10.2016
23. Dünya Enerji Kongresi
"Fotoğraflarla 15 Temmuz Darbe Girişimi" sergisinde, Anadolu Ajansından Bülent Teoman Uzun, Ahmet İzgi, Elif Öztürk, Erçin Top, Gökhan Balcı, Okan Özer, Raşit Aydoğan, Aytaç Ünal, Burak Altunöz ve Özkan Bilgin, Cumhurbaşkanlığından Kayhan Özer ve Yasin Bülbül, Depo Photos'tan Abdurrahman Antakyalı, Osmancan Gürdoğan, Ferhat Zupcevic ve Cem Bakırcı, Reuters'tan Murad Sezer, Kenan Gürbüz, Tümay Berkin, Yağız Karahan, Hüseyin Aldemir ve Kemal Arslan, Hürriyet gazetesinden Rıza Özel, İbrahim Yurtbay, Mert Gökhan Koç, Selçuk Şamiloğlu, Selahattin Sönmez ve Levent Kulu, AFP'den Bülent Kılıç ve Adem Altan, Milliyet gazetesinden Dağhan Kozanoğlu, EPA'dan Sedat Suna, AP'den Emre Tazegül ve Emrah Gürel, İHA'dan İsmail Coşkun, CHP'den Ziya Köseoğlu, Sabah gazetesinden Ali Ekeyılmaz, Murat Şengül, ve Recai Kömür, Habertürk gazetesinden Ateş Tümer ve Ümit Turpçu, Antalya Büyükşehir Belediyesinden Enver Alp, Ankara Büyükşehir Belediyesinden Barış Kaygusuz, Cumhuriyet gazetesinden Necati Savaş, Sözcü gazetesinden Zekeriya Albayrak'ın çektiği 95 kare yer alıyor.
Bülent Kılıç - 26.05.2016
Yılın Basın Fotoğrafı Ödülü 'Aylan Bebek' Fotoğrafına Verildi
Yılın Foto Röportajı dalında AFP'den Bülent Kılıç birincilik ödülü alırken, bu dalda ikinciliğe Le Journal'den Emin Özmen, üçüncülüğe ise Atlas Dergisi'nden Kerem Yücel layık görüldü.
Bülent Kılıç - 26.05.2016
Tfmd Yılın Basın Fotoğrafları 2016" Ödülleri Sahiplerini Buldu
"Yılın Foto Röportaj" ödülleri Yılın Foto Röportajı dalında AFP'den Bülent Kılıç birincilik ödülü alırken, bu dalda ikinciliğe Le Journal'den Emin Özmen, üçüncülüğe ise Atlas Dergisi'nden Kerem Yücel layık görüldü.
Bülent Kılıç - 28.03.2016
Tfmd Yılın Basın Fotoğrafları
Yılın Foto Röportaj ödülleri Yılın Foto Röportajı dalında AFP'den Bülent Kılıç "Kaçak yollarla Tel Abyad'dan Akçakale'de sınırı aşarak Türkiye'ye sığınan Suriyeliler" fotoğraflarıyla birinci oldu.
Bülent Kılıç - 18.02.2016
Dünya Basın Fotoğrafı Yarışması
Foto muhabiri Bülent Kılıç da "spot haber hikayeleri" kategorisinde üçüncülüğü kazandı.
Bülent Kılıç - 20.01.2016
Fransız Kültür Merkezi'nde "Sürgün" Etkinlik Serisi
Ali Atassi'nin yönetmenliğini yaptığı "Bizim Korkunç Ülkemiz", 26 Ocak'ta gösterilecek. Film gösterimini Yassine Al Haj Saleh ile soru-cevap bölümü takip edecek. AFP fotoğrafçısı Bülent Kılıç'ın "Umuda Kaçış" adlı sergisi, 27 Ocak'ta açılacak.
Bülent Kılıç - 11.01.2016
Sarıkamış'lılar Derneğinde Fatih Ekinci Dönemi
Kocaeli Sarıkamışlılar Derneği'nin 10.01.2015 tarihinde yapmış olduğu Olağan Genel Kurul'da dernek başkanlığı seçimi yapıldı. Mevcut başkan Bülent Kılıç'ın tekrar aday olmadığı kongrede divan başkanlığını Ufuk Gökhan yaparken, yardımcılıkları da Fırat Şahin ve Sinan Kılıç üstlendi.
Bülent Kılıç - 04.01.2016
Yılın Basın Fotoğrafları 2015 Sergisi Ege İletişim'de
Sergide, Şubat ayında "World Press Photo" ödüllerinde iki ayrı ödüle birden layık görülen Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu foto muhabir Bülent Kılıç'ın fotoğraflarının da yer alması, sergiye olan ilgiyi artırdı.
Bülent Kılıç - 13.10.2015
Ggc'den İha'ya Ödül
GGC'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'Yılın Başarılı Gazeteciler Yarışması'nın sonuçları açıklandı. GGC'den yapılan açıklamada, Oral Çalışlar, Muharrem Sarıkaya, Hilmi Hacaroğlu, Bülent Kılıç, Ramazan Ölçen, Mutlu Çiviroğlu, Hamdi İstanbullu, Esat Aydın, Sadık Kaplan ve Mustafa Ekici'nin jüri olduğu yarışmada, İHA muhabiri Burak Emek'in, "Diyarbakır karıştı, ölü ve yaralılar var" görüntüleriyle, görüntü dalında mansiyon ödülüne layık görüldüğü belirtildi.
Bülent Kılıç - 05.10.2015
Yılın Basın Fotoğrafları İlk Kez Ankara'da Next Level'da Sergilenecek
Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından bu yıl 30.'su düzenlenen yarışmaya 3 bin 700'ün üzerinde fotoğraf karesi katılmış, "Yılın Basın Fotoğrafı" ödülünü ise AFP foto muhabiri Bülent Kılıç, Soma'da yaşanan maden kazasında çektiği kare ile almıştı.
Bülent Kılıç - 02.10.2015
Yılın Basın Fotoğrafları 2015" Ödül Töreni
"Medya üzerindeki baskıları biliyorum" Törene katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise ödül törenine katılanların fotoğrafını çekti. Kendisine fahri üyelik verilen Kılıçdaroğlu, bunun hayatında aldığı en güzel ödül olduğunu belirtti.  Kılıçdaroğlu, AFP Foto Muhabiri Bülent Kılıç'a "Yılın Basın Fotoğrafı" ve "Yılın haber Fotoğrafı" dalında ödül verdi.
Bülent Kılıç - 21.09.2015
Avrupa'daki Sığınmacı Krizi
BERLİN (AA) – Almanya'nın başkenti Berlin'de Türk doktor Bülent Kılıç'ın girişimiyle başlayan, Suriyeli sığınmacılar için giysi toplama kampanyası büyük ilgi gördü.
Bülent Kılıç - 06.09.2015
Visa Pour L'image"Da İlk Kez Bir Türk Fotomuhabire Ödül
Finale kaldığı Jerome Delay (AP), Daniel Berehulak (New York Times) ve Goran Tomasevic'i (Reuters) çekişmeli geçen oylamanın ardından geride bırakan Türk fotomuhabir Bülent Kılıç, "Türkiye sınırındaki Suriyeli sığınmacılar" konulu foto-röportajıyla "Visa D'or (Altın Vize)" ödülüne layık görüldü.
Bülent Kılıç - 06.08.2015
World Press Photo 15" Sergisi İstanbul'da Açılacak
Serginin açılışı dolayısıyla 11 Ağustos'ta düzenlenecek programda, Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosu Robert Schuddeboom konuşma yapacak.  Açılışta, Ukrayna'nın Donetsk şehrinde çatışmalar sırasında çektiği fotoğrafla "Genel Haberler Tek Fotoğraflar" kategorisinde birincilik ve Rusya'da düzenlenen FIS Kayakla Atlama Dünya Kupası'nda çektiği fotoğraflarla "Spor Hikayeler" kategorisinde ikincilik ödülü kazanan Rus fotoğrafçı Sergei Ilnitsky de onur konuğu olarak bulunacak.  Geçen yıl İstanbul'da düzenlenen bir gösteride çektiği fotoğrafla "Flaş Haberler Tek Fotoğraflar" kategorisinde birincilik, Kobani'deki bir hava saldırısının ardında bıraktığı duman, toz ve alevleri gösteren fotoğrafıyla aynı kategoride üçüncülük ödülü alan AFP (Agence France-Presse) muhabiri Bülent Kılıç da serginin onur konuğu olarak açılışta yer alacak.
Bülent Kılıç - 05.08.2015
"AB'nin Türkiye'ye Yansımaları" Piazza'da
Ödül alan kareler AFP foto muhabiri Bülent Kılıç'ın Soma'da yaşanan maden kazasında çektiği kare ile "Yılın Basın Fotoğrafı" ödülünü aldığı TFMD Yılın Basın Fotoğrafları 2015 yarışmasında AB Yansımaları Özel Kategorisinde Milliyet Gazetesi'nden Ercan Arslan birinci, Hürriyet Gazetesi'nden Selçuk Şamiloğlu ikinci, Atlas Dergisi'nden de Sinan Çakmak'ın eserleri üçüncü olmuştu.
Bülent Kılıç - 10.07.2015
Basının Gözünden En Etkileyici Fotoğraflar, Forum İstanbul'da
Rus fotoğrafçı Sergei Ilnitsky olacak. Sergide, Türk fotoğrafçı Bülent Kılıç'a iki ödül birden getiren fotoğraflar da yer alacak.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Kılıç Haberleri | Bülent Kılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Bülent Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Yılın Fotoğrafları Erzurum'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 01:12:32. #1.15#

title