Bülent Hanım Kızacak mı?

Bülent Hanım Kızacak mı?

Ersoy'a Benzeyen Bir Lahana Bebek Yapacak Olan Barbaros Şansal, Bebeğin Gelirini Gay ve Lezbiyenler Derneği'ne Bağışlayacak..

Bülent Hanım Kızacak mı?

ERSOY'A BENZEYEN BİR LAHANA BEBEK YAPACAK OLAN BARBAROS ŞANSAL, BEBEĞİN GELİRİNİ GAY VE LEZBİYENLER DERNEĞİ'NE BAĞIŞLAYACAK..

Ersoy'a benzeyen bir lahana bebek yapacak olan Barbaros Şansal, bebeğin gelirini Gay ve Lezbiyenler Derneği'ne bağışlayacak..

Bir süre önce Bülent Ersoy'un kullandığı ağdalı dilin yanı sıra, giyimini de eleştiren modacı Barbaros Şansal, Ersoy'u yine çok kızdıracak! 12 Mayıs'ta Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşecek olan '12 Tasarımcı 12 Tasarım' gecesinde, ünlü tasarımcılar Dice Kayek, Atıl Kutoğlu, Cengiz Abazoğlu, Dilek Hanif ve Barbaros Şansal birer lahana bebek yapacak. Bebeklerini açık artırmayla satacak olan tasarımcılar; geliri, istedikleri kuruluşlara bırakacak.

LAHANA BEBEK BÜLENT

Bu lahana bebeklerden birini hazırlayacak olan Barbaros Şansal, kavgalı olduğu Bülent Ersoy'u simgeleyen bir lahana bebek yapacağını açıkladı. Bebeğe 'Bülent' adını vereceğini söyleyen Şansal; siyah orlon, kalın topuz saçlı, bol makyajlı ve pantolon tayyörlü bebeğinin satışından elde edilecek geliri; Türkiye Gay ve Lezbiyenler Derneği KAOS GL'ye bağışlayacağını söyledi.