Bülent Ersoy'dan, Lerzan Mutlu'ya "Oya Aydoğan" Tepkisi

Bülent Ersoy'dan, Lerzan Mutlu'ya "Oya Aydoğan" Tepkisi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Bülent Ersoy, program partneri Oya Aydoğan ile tartıştığı konuşulan Lerzan Mutlu'ya "Sen kime sesini yükseltiyorsun. Adamın canlı yayınını basarım" diyerek tepki gösterdi.

Yoğun bakımdaki 6'ıncı gününü geride bırakan Oya Aydoğan'ı sanatçı dostları yalnız bırakmıyor. Cumartesi gününden beri Ulus Liv Hospital'da yatan Aydoğan'ı önceki akşam ziyarete gelen isimler arasında Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş ve Harika Avcı vardı.

"BİLGİ KİRLİLİĞİ ÇOK YANLIŞ"

Sık sık hastaneye gelerek doktorlardan bilgi alan Bülent Ersoy, bilgi kirliliğinden şikayet etti. Yalan yanlış bilgilerin ortalıklarda gezdiğini söyleyen Ersoy, "Bilgi kirliliği çok yanlış. Herkes bir şey söylüyor. Neden bunu yapıyorlar anlamıyorum. Hastalığın üzeriden pirim yaparcasına konuşmalar, hareketler bunu kabul edemiyorum.Hayatım boyunca hiç bu tür şeyleri kabul etmedim. Çirkin buluyorum."dedi.

"SEN KİME SESİNİ YÜKSELTİYORSUN ADAMIN CANLI YAYININI BASARIM"

Hastane koridorlarında Lerzan Mutlu ile tartıştığı konuşulan Bülent Ersoy, Mutlu için sert ifadeler kullandı. Lerzan Mutlu'ya çok kızgın olduğunu belirten Ersoy, " Oya'nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil. hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana.Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım." dedi.

Lerzan Mutlu, sedye üzerinde çektirdiği fotoğrafı 'Nazara Geldik' notuyla sosyal medya hesabından paylaşmış ve reklam yapmakla eleştirilmişti.

Haber Yorumları (4)
VATAN: Lerzan sen kimsin şlmarlk şlmarlk hareketler
ALO: Helal olsun sana Bülent.
MAYA: HELAL SANA BÜLENT ABİİ Mİ ABLAMIIIIIII :))))))))
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title