BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Bülent Arınç haber, Bülent Arınç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Arınç - 6.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Görüntü Dökümü ---------- Kamışlı havalimanından kalkan uçak Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ahmet AKKUŞ NUSAYBİN (Mardin), GÖRÜNTÜ BOYUTU: 79 MB ========================= Arınç: AK Parti Türkiye'nin sigortası, sigortayı attırmamak lazım Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç, AK Parti'nin Türkiye'nin sigortası olduğunu belirterek, "Bu sigortayı attırmamak lazım.
Bülent Arınç - 6.11.2019
Ağıralioğlu: "Mektubun iadesi mutlaka gündemde olmalıdır"
Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç'ın "KHK faciadır" sözlerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği "Esefle kınıyorum" cevabını eleştirdi.
Bülent Arınç - 6.11.2019
HDP Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş Açıklaması
Beştaş, basın mensuplarının, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın KHK'lere ilişkin açıklamalarını anımsatması üzerine ise "KHK'lilerle ilgili uygulamalar ve şu ana kadar bu sorunun çözülmemiş olması, AKP iktidarının kin ve intikam saiki ile hukuksuzlukta ısrarıdır.
Bülent Arınç - 6.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
Sorular Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç'ın "KHK faciadır.
Bülent Arınç - 6.11.2019
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ Açıklaması
"Şaşırtıcı olan husus FETÖ'nün sevinç ve heyecan dalgasının Saraya yakın bazı kişiler tarafından da yaptıkları açıklamalarla desteklenmesidir." ifadelerini kullanan Özdağ, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın açıklamalarını eleştirdi.
Bülent Arınç - 6.11.2019
5 Kasım 2019 Haberleri
5 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Bülent Arınç - 5.11.2019
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıya, kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun da katıldı.
Bülent Arınç - 5.11.2019
Erdoğan: Güvenli bölgede teröristlerin bulunduğunu biliyoruz
'ŞIK BİR AÇIKLAMA DEĞİL' Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın "KHK faciadır" açıklaması hakkındaki görüşleri sorulan Erdoğan, "Kendisi de bir hukukçu olduğuna göre, KHK'ya 'facia' ifadesi kullanmasını ben esefle karşıladım.
Bülent Arınç - 5.11.2019
Erdoğan, Meclis'te soruları yanıtladı
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın "KHK faciadır" ifadelerinin sorulmasına karşılık Erdoğan, "Arkadaşlar kendisi de bir hukukçu olduğuna göre, KHK ile ilgili 'facia' ifadesini kullanmasını esefle karşıladım.
Bülent Arınç - 5.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD'nin terör örgütleri ile devriye yapmasını neyle izah edeceğiz"
"KHK'ya 'facia' ifadesini kullanmasını ben esefle karşıladım" Bülent Arınç'ın KHK'larla ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin soruya cevap veren Erdoğan, "Kendisi de bir hukukçu olduğuna göre KHK'ya 'facia' ifadesini kullanmasını ben esefle karşıladım.
Bülent Arınç - 4.11.2019
Sözcü Kalın: ABD ile yürüttüğümüz birçok konu var
'ŞAHSİ GÖRÜŞLERİ' Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın kanun hükmünde kararnameler hakkında kullandığı ileri sürülen 'facia' tanımını ele alan Kalın, "Bülent Beyin açıklamaları kendi şahsi görüşleridir.
Bülent Arınç - 4.11.2019
Sözcü Kalın: ABD ile yürüttüğümüz birçok konu var
'ŞAHSİ GÖRÜŞLERİ' Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın kanun hükmünde kararnameler hakkında kullandığı ileri sürülen 'facia' tanımını ele alan Kalın, "Bülent Beyin açıklamaları kendi şahsi görüşleridir.
Bülent Arınç - 4.11.2019
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın kanun hükmündeki kararnamelere (KHK) yönelik açıklamalarına ilişkin, "Öncelikle Bülent Bey'in açıklamaları, kendi şahsi görüşleridir, Yüksek İstişare Kurulu adına yapılmış bir açıklama değildir.
Bülent Arınç - 4.11.2019
CHP MYK toplantısı
"Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, darbe girişiminin siyasi ayağına ilişkin 'Geçmişte sempati düzeyinde hepimiz bulunduk ama darbeye yol açan, destek veren siyasetçilerin olduğunu düşünmüyorum.
Bülent Arınç - 4.11.2019
CHP'li Tanal'dan RTÜK eleştirisi
Bildirici'nin, bugün kendisinin söylediklerinin aynısını dile getirdiğini anımsatan Tanal, şu değerlendirmede bulundu: "Faruk Bildirici ile ilgili alınan karar ise yok hükmündedir. Çünkü Faruk Bildirici'yi TBMM seçmiştir. TBMM, RTÜK'e bağlı değildir. RTÜK üyelerinin, kendisini parlamentonun yerine koyarak yaptığı iş anayasal bir suçtur. Yetki makamı TBMM'dir ve aldıkları karar ile TBMM'nin hakkını gasp etmişlerdir. Ayrıca Bildirici doğruları söylemiştir. Kamuoyunun zararına sebebiyet vermemiştir. TBMM ve RTÜK'e verdiğimiz dilekçelerin gereği, kanunda da belirtildiği gibi RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'in istifa etmiş sayılmasının tespitinin yapılması gerekiyor." Mahmut Tanal, bir gazetecinin eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın FETÖ ile ilgili söylemlerine ilişkin, suçun işlenme tarihini siyasetçilerin değil, Cumhuriyet savcılıklarının belirlediğini söyledi.
Bülent Arınç - 4.11.2019
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç Açıklaması
Hakkı Saruhan Oluç, basın mensuplarının, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç'ın bazı açıklamalarını anımsatması üzerine, şunları söyledi: "Fetullahçı yapılanmanın büyümesini, devletin bütün kademelerinde kadrolaşmalarını sağladılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Arınç Haberleri | Bülent Arınç Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bülent Arınç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Arınç kimdir, hayatı ve biyografisi. Arınç'tan Erdoğan'a yanıt: Cumhurbaşkanımızın eleştiren konuşmasını saygıyla, takdirle k
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:51:16. #1.14#
title