BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Bülent Arınç haber, Bülent Arınç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Arınç - 29.11.2019
Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Arınç, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç, akıllı telefonlar ve dijital yayınların, hiçbir zaman kitabın ve kağıdın yerini tutamayacağını belirtti.
Bülent Arınç - 29.11.2019
MHP Genel başkanı Bahçeli'den Arınç'a eleştiri Açıklaması
Terör örgütü FETÖ ile mücadelenin, samimiyetle devam ettiğini belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fakat zaman zaman bazı açıklamalar kafaları karıştırıyor. Bunlardan birisi de Bülent Arınç'ın sözleri.
Bülent Arınç - 28.11.2019
6. Din Şurası Kapanış Programı
Programa, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve bazı milletvekilleri ile eski Diyanet İşleri Başkanları Ali Bardakoğlu, Lütfi Doğan, Mehmet Nuri Yılmaz, Süleyman Ateş, Tayyar Altıkulaç ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Burhan İşliyen, Huriye Martı, Ramazan Muslu ve Osman Tıraşçı da katıldı.
Bülent Arınç - 17.11.2019
Haftanın tarihine bakış
2013- Anadolu Ajansı Amerika Bölge Direktörlüğü New York Ofisi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katılımıyla açıldı.
Bülent Arınç - 11.11.2019
Bülent Arınç'ın damadından "delil yetersizliğinden beraat" kararına itiraz
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurlu Üyesi Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter, FETÖ'den yargılandığı davada kendisine "delil yetersizliğinden beraat" verilmesi kararına itiraz etti.
Bülent Arınç - 11.11.2019
Arınç'ın damadı, 'delil yetersizliğinden' beraata itiraz etti
CUMHURBAŞKANLIĞI Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi, eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter'in, FETÖ/PDY üyeliği suçlamasıyla yargılandığı davada beraat etmesine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan sonra Ekrem Yeter de itiraz etti.
Bülent Arınç - 11.11.2019
Arınç'ın damadı, 'delil yetersizliğinden' beraata itiraz etti
CUMHURBAŞKANLIĞI Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi, eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter'in, FETÖ/PDY üyeliği suçlamasıyla yargılandığı davada beraat etmesine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan sonra Ekrem Yeter de itiraz etti.
Bülent Arınç - 9.11.2019
8 Kasım 2019 Haberleri
8 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Bülent Arınç - 8.11.2019
Bülent Arınç'ın damadına verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter hakkında Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olmak suçlamasıyla açılan davada verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı.
Bülent Arınç - 8.11.2019
CHP'li Özel'den Man Adası davasına ilişkin istinaf kararı değerlendirmesi
ABD'nin Türkiye'ye yönelik sözlerini tutmadığını ve hasmane tutumunu sürdürdüğünü savunan Özel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Trump üzerinden Recep Tayyip Erdoğan'a astlık üstlük ilişkisi kurmuş, sanki emir erini çağırır gibi çağıran, fırçalar gibi fırçalayan, gönderir gibi gönderen bir ilişkiyi reddediyoruz. Temel mesele; AK Parti Genel Başkanına yapılanları AK Partililerin hazmetme kapasitesi yüksek ama bizim Türkiye Cumhurbaşkanı'na yapılan muameleyi hazmetme kapasitemiz bu kadar yüksek değil." CHP'li Özel, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) hakkında Kurulun toplantısından sonra yaptığı açıklamalarına ilişkin bir soruyu da şöyle yanıtladı: "Sağlıklı siyasi değerlendirme yapamayız.
Bülent Arınç - 8.11.2019
7 Kasım 2019 Haberleri
7 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Bülent Arınç - 7.11.2019
2020 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Bilgiç, parlamentonun yapması gereken en önemli işin, denetim olduğuna dikkati çekerek, 22. Dönemde TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın Plan ve Bütçe Komisyonunda bütçe ve kesin hesap alt komisyonu kurulmasını öngören içtüzük teklifinin kadük kaldığını anımsattı.
Bülent Arınç - 7.11.2019
HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) hakkındaki açıklamalarına değinen Gergerlioğlu, "Bu konuda Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de 'KHK faciadır demek, facia bir söz.
Bülent Arınç - 7.11.2019
2020 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Meclisin 1997 bütçe görüşmelerinde Meclis Başkanvekili Kamer Genç, 1998'de Meclis Başkanvekili Hasan Korkmazcan, 1999'da Meclis Başkanvekili Kamer Genç, 2000'de Meclis Başkanvekili Vecdi Gönül, 2001'de Meclis Başkanvekili Yüksel Yalova, 2003'te TBMM Başkanvekili İsmail Alptekin'in bulunduğunu anımsatan Bilgiç, TBMM Başkanı olarak Bülent Arınç'ın 2003, 2004, 2005, 2006'ta, Köksal Toptan'ın 2007 ve 2008'de, Mehmet Ali Şahin'in 2009'daki bütçe görüşmelerinde yer aldığını anlattı.
Bülent Arınç - 7.11.2019
Arınç: Cumhurbaşkanı'mızın eleştirisini saygıyla karşılıyorum
CUMHURBAŞKANLIĞI Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç, 'KHK faciadır' açıklamasına yönelik eleştirilere yanıt verdi.
Bülent Arınç - 7.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Görüntü Dökümü  ------------ -Okuldan detay  -Otizimli velilerden açıklaması  -Velilar arasında tartışma  -diğer veliler röp.  -Genel ve detay  Haber- Kamera: Tolga YANIK- Erkan ALTUNTAŞ / AKSARAY, =================== Arınç: Cumhurbaşkanı'mızın eleştirisini saygıyla karşılıyorum   Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç, 'KHK faciadır' açıklamasına yönelik eleştirilere yanıt verdi.
Bülent Arınç - 7.11.2019
Arınç: AK Parti Türkiye'nin sigortası, sigortayı attırmamak lazım
CUMHURBAŞKANLIĞI Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç, AK Parti'nin Türkiye'nin sigortası olduğunu belirterek, "Bu sigortayı attırmamak lazım. Yoksa birbirimize düşeriz, parçalanırız, kuvvetimiz gider" dedi.
Bülent Arınç - 6.11.2019
Bülent Arınç: "Cumhurbaşkanımızın başkanlığında sıkıntılı günlerimizi atlatacağız"
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, "Cumhurbaşkanımızın başkanlığında sıkıntılı günlerimizi atlatacağız." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Arınç Haberleri | Bülent Arınç Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Bülent Arınç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Arınç kimdir, hayatı ve biyografisi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Omuz omuza olmamız gerekiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 06:44:28. #1.15#
title