Bulanık'ta İşlenen Cinayet

Bulanık'ta İşlenen Cinayet

Muş'un Bulanık İlçesinde Geçtiğimiz Temmuz Ayında İşlenen Mesut Aydemir Cinayetiyle İlgili Aydemir'in Eşinin de Aralarında Bulunduğu 6 Kişi Gözaltına Alındı

Bulanık'ta İşlenen Cinayet

Muş'un Bulanık ilçesinde geçtiğimiz temmuz ayında işlenen Mesut Aydemir cinayetiyle ilgili Aydemir'in eşinin de aralarında bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, 27 Temmuz'da, Cumhuriyet Mahallesi merasında Mesut Aydemir'in cesedinin bulunmasının ardından yapılan çalışmalarda, Aydemir'in tabancayla 7 el ateş edilerek öldürüldüğü belirlendi.

Güvenlik güçlerinin yaptığı çalışmalar sonucunda, aralarında Aydemir'in eşi R.A'nın da bulunduğu H.Ç, T.Ç, İ.İ, K.Ç ve H.İ gözaltına alındı.

Söz konusu kişilerle birlikte bir adet Kalaşnikof tüfek ile 2 adet ruhsatsız tabanca da ele geçirilirken, zanlıların Bulanık İlçe Emniyet Müdürlüğündeki sorgularının ardından adliyeye sevk edildikleri öğrenildi.

Bulanık ilçesinde kaybolduğu ihbarıyla aranan, evli ve 6 çocuk babası Mesut Aydemir'in (33) cesedi, 27 Temmuz'da Cumhuriyet Mahallesi merasında bir çoban tarafından bulunmuştu.

- MUŞ