Bugün Hava Nasıl Olacak? (21 Kasım Pazartesi Hava Durumu)

Bugün Hava Nasıl Olacak? (21 Kasım Pazartesi Hava Durumu)

Bugün hava nasıl olacak? Bugün hava sıcaklığı kaç derece olacak? Bugün yağmur yağacak mı? İşte yurtta hava durumu

Bugün Hava Nasıl Olacak? (21 Kasım Pazartesi Hava Durumu)

Haftanın ilk günü hava durumunu sizler için derledik. Geçtiğimiz hafta ülkemiz soğuk bir havanın etkisi altındaydı. Haftasonunun gelmesiyle hava sıcaklıklarında da gözle görülür bir derecede artışlık yaşandı. Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor, Marmara bölgesinin parçalı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus hadisesi ile birlikte Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda kuvvetli olmak üzere iç bölgelerde don olayı bekleniyor. Batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

MARMARA BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Doğusunda sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
İSTANBUL °C, 17°C: Parçalı ve az bulutlu

EGE BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor.
İZMİR °C, 20°C: Az bulutlu ve açık

AKDENİZ BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerde hafif don olayı bekleniyor.
ADANA °C, 24°C: Az bulutlu ve açık

İÇ ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor.
ANKARA °C, 16°C: Az bulutlu ve açık

KARADENİZ BÖLGESİ HAVA DURUMU
Az bulutlu açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerde don olayı bekleniyor.
TRABZON °C, 14°C: Az bulutlu ve açık

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuzey ve doğu kesimlerde kuvvetli olmak üzere bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte kuzeyinde yer yer pus hadisesi bekleniyor.
ERZURUM °C, 3°C: Az bulutlu ve açık

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR °C, 16°C: Az bulutlu ve açık