Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman? - Haberler
Haberi Paylaş

Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman?

Bugün EDHO yok mu, neden yok? EDHO ne zaman? Yaz tatil sezonunun sona ermesiyle birlikte vatandaşlar dizilerin yeni sezonları ne zaman başlayacak araştırmaya başladı. Yeni sezonu ne zaman başlayacak diziler arasında ekranların en beğenilen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Peki, Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman? Bugün EDHO olmayacak mı? 14 Eylül ATV yayın akışı nedir? İşte tüm bilgiler...

Edho yeni sezon ne zaman başlayacak merak edildi. 7. sezonu için geri sayım başladı. Bugün ATV yayın akışında EDHO yer almadı. Bunun ardından vatandaşlar, Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman? merak etti. İşte tüm detaylar sizlerle...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu yakında başlayacak. Henüz resmi olarak başlama tarihi açıklanmadı. Twitter'dan yapılan son resmi paylaşım şu şekilde:

""Şimdi yaşamam için bana bir amaç ver oğlum!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle yakında atv'de" Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bugün EDHO yok mu, neden yok? 14 Eylül bu akşam EDHO var mı, yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman?

Buna göre EDHO yakında ATV'de başlayacak.

EDHO bugün ekranlara gelmedi. Yeni sezonu için tarih henüz belli değil. Bugün ATV yayın akışına baktığımızda akşam saat 20:00 'da Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı ekranlara gelecektir.

19:00 - ATV Ana Haber

20:00 - Kim Milyoner Olmak İster? Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

00-20 - İkimizin Sırrı

Hızır Çakırbeyli canını ortaya koyuyor!

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500