Bu Yaz Çocuklar Vicco ile Çok Renkli

Bu Yaz Çocuklar Vicco ile Çok Renkli

Vicco, 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda da farklı çizgileriyle dikkat çekiyor.

Bu Yaz Çocuklar Vicco ile Çok Renkli

Türkiye'nin tek çocuk ayakkabı markası Vicco, 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda da farklı çizgileriyle dikkat çekiyor.

Geniş ürün yelpazesi ve farklı tasarımları ile 0-14 yaş arası çocukların favori markası haline gelen Vicco, ayak gelişiminin önemine dikkat ederek hazırladığı yeni koleksiyonunda, sağlık, konfor ve şıklığı bir arada ebeveynlerin beğenisine sunuyor.

Kız çocukları için her detayı düşünülerek oluşturulan tasarımlarda narçiçeği, pudra, dore ve inci renkleri 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda ön planda. Babetler bu sezonun da en gözde seçeneği. Çiçek desenleri, fiyonklar, taşlar, renkli boncuklar ile süslenen rengarenk ayakkabıları küçük hanımlar severek giyerken sizler çocuğunuzun ayak sağlığı için endişe duymayacaksınız.
Erkek koleksiyonunda bu sezon spor modeller göze çarpıyor. Ağırlıklı olarak lacivert, beyaz, gri renkler kullanılarak oluşturulan tasarımlarda fıstık yeşili, turkuaz, sarı, turuncu detaylarla sade ama şık konseptler oluşturulmuş.

Ayrıca patenti Vicco'ya ait olan, ilk modellerini 2011 sonbahar/kış koleksiyonunda görücüye çıkardığı Vicco sağ-sol serisi 2012 yazında da farklı modellerle yer alacak. Öğrenmeye hevesli çocukları destekleyen seride, ayakkabıların sağ ve sol teklerinde birbirinden farklı renk ve şekiller ile "sağ" ve "sol" yazıyor. Bu şekilde yön kavramını öğrenmeye çalışan miniklerin de hayatı kolaylaşıyor.