Bu Ünlülerle Arkadaş Olunmaz

Bu Ünlülerle Arkadaş Olunmaz

İngiltere'de Yapılan Bir Araştırmaya Katılanların %60'ı Arkadaşlarından Bazılarının Kendileri İçin Stres Kaynağı Olduğunu Söylerken Uzmanlar 'Kötü Arkadaş'ları 7 Kategoriye Böldü.

Bu Ünlülerle Arkadaş Olunmaz

İNGİLTERE'DE YAPILAN BİR ARAŞTIRMAYA KATILANLARIN %60'I ARKADAŞLARINDAN BAZILARININ KENDİLERİ İÇİN STRES KAYNAĞI OLDUĞUNU SÖYLERKEN UZMANLAR 'KÖTÜ ARKADAŞ'LARI 7 KATEGORİYE BÖLDÜ.

Araştırmada yakın arkadaşlarının aslında onlar için stres kaynağı olduğunu belirten katılımcıların üçte birinin yeni yılda en azından bunlardan birinden kurtulmak istediği ortaya çıktı. Arkadaşlıklar konusunda uzman olan Prof. Ray Pahl konuyla ilgili olarak şunları söyledi: 'Tehlikeli bir şey var: Günlük arkadaşlıkları uzun süreli ve kalıcı arkadaşlıkların yerine koyuyoruz. Birbiri içine geçen dört daire çizin ve yakın arkadaşlarınızın isimlerini iç dairelere, samimi olmadığınız arkadaşlarınızı dış dairelere yazın. Dış dairelerde duran isimlere en yakınlarınız gibi davranmaktan vazgeçin'.

Bu tanıma uyan arkadaşlara verilen örnekler ise şunlar: Paris Hilton, Britney Spears, Nichole Richie, Kate Moss, Victoria Beckham, Lindsay Lohan.