"Bu Ülkenin Yetiştirdiği Efendi Bir Kimlikti"

"Bu Ülkenin Yetiştirdiği Efendi Bir Kimlikti"

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın Vefat Haberini Yurt Dışından Dönerken Haber Aldığını ve Çok Üzüldüğünü Kaydetti.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefat haberini yurt dışından dönerken haber aldığını ve çok üzüldüğünü kaydetti.

Zonguldak Ereğli Belediyesi'nce düzenlenen festival etkinliklerinde bulunan Cehennem Ağzı Mağaraları'nın açılışını gerçekleştiren Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan' ın vefat haberine çok üzüldüğünü kaydetti.

Festival için Zonguldak'ın Ereğli ilçesine Gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, etkinliklerin sonunda Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve iş adamlarından Hassan Doğan'ın kalp krizi sonrası hayatını kaybettiğinden dolayı üzgün olduğunu söyledi. Ertuğrul Günay, yaptığı açıklamada, "Ben yurtdışından dönüşte bu acı haberi aldım. Haberi aldığım sırada yaşayabileceği ümitleri olduğunu öğrenmiştim. Ancak, umutlar erken sona erdi ve Türkiye'nin yetiştirdiği efendi işadamlarından ve son zamanda da Futbol Federasyonu Başkanlığı altında aldığı başarılar ile Türkiye'nin önemli bir şahsiyetiydi. Ben de buradan İstanbul'a geçerek kendisine son görevimi yapacağım" dedi.