Bu Kitap Yaşamınızda Mucizeler Yaratacak!

Bu Kitap Yaşamınızda Mucizeler Yaratacak!

19.03.2018 10:23 | Son Güncelleme: 19.03.2018 10:25
Bu Kitap Yaşamınızda Mucizeler Yaratacak!

Değişime hazır mısınız? Bu kitap yaşamınızda mucizeler yaratacak.

Hem de herkesin anlayıp uygulayabileceği, etkilerini hızlıca alabileceği yöntemlerle.Daha mutlu, daha başarılı, daha pozitif olacak, hayata yeniden başlamak için sabırsızlanacaksınız.

Hayatının 40 yılını beynin mükemmel kullanılabilmesi üzerine uygulamalı çalışmalar yaparak geçiren Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş'ın kaleme aldığı "Yaşam Sihirbazı" isimli kitabı okuyucularıyla buluştu. Kitabın yazara düşen geliri ise öğrencilerin eğitimi için harcanmak üzere MAREV'e bağışlandı.

Başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere dünya çapında yaptığı çalışmalarla ünlenen ve"Yaşam Sihirbazı" olarak medyatik kimliğiyle televizyon dünyasının tanınan ismi Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş'ın "Yaşam Sihirbazı" isimli kitabı Trend Yayınları'ndan piyasada. Sihirli kapak tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bir kişisel gelişim yolculuğu "Yaşam Sihirbazı" kitabı; D&R başta olmak üzere tüm Türkiye'de seçkin kitabevlerinde ve internette satışa sunuldu.

KİTABIN GELİRİ ÇOCUKLARIN EĞİTİM İÇİN HARCANACAK

Gelişime açık olanların yeni başucu kitabı olacak "Yaşam Sihirbazı"nda Turhan Güldaş, hayatının yaklaşık 40 yılında araştırıp üzerinde çalıştığı insanların yaşamlarında etkilerini aldığı ve uygulamaya geçirdiği mucizevi yöntemleri anlattı. "Beynini her saniye mükemmel kullan"mak için herkesin uygulayabileceği ve hayata geçirebileceği yöntemlerle anlatan Turhan Güldaş, "Daha mutlu bir yaşam mümkün. Yeter ki kendinize güvenin ve yapın" dedi.

Tüm amacı bilgisini insanlarla paylaşmak ve yaşamlarına dokunmak olan Turhan Güldaş kitaptan alacağı gelirin tamamını da, doğduğu topraklarda yani Mardin'de öğrencilerin eğitimine destek veren Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı'na (MAREV) bağışladı.

KİTAP KAPAK YAZISINDAN:

Daha iyi bir yaşam hayal edin; daha sağlıklı, daha başarılı, daha zengin ve daha mutlu… Tüm bunları istemek hakkınız. Şimdi harekete geçin ve yaşamı lehinize çevirin.

Düşünce gücünün etkileri, büyük bir sır olmaktan çıktı. Beyninizi mükemmel kullanmak için etkili formüller elinizin altında. Hem de uygulanmış, etkileri alınmış, başarıya ulaşmış yöntemleriyle.

Yaşam Sihirbazı herkesin uygulayabileceği yöntemleri ve yaşama mucizevi etkiler bırakacak sihirleri açıkladı.

Yaşam Sihirbazı, gücünüzü açığa çıkartacak "Kendini Kullanma Kılavuzu"nu sizin için hazırladı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title