Bu Kez Bülent Zirvede

Bu Kez Bülent Zirvede

Medya Takip Merkezi'nin Medya Raporuna Göre, Kasım Ayında Magazin Dünyasına Bülent Ersoy Damgasını Vurdu.

Bu Kez Bülent Zirvede

MEDYA TAKİP MERKEZİ'NİN MEDYA RAPORUNA GÖRE, KASIM AYINDA MAGAZİN DÜNYASINA BÜLENT ERSOY DAMGASINI VURDU.

Popstar Alaturka jüri üyeliğinin basın yansımalarıyla haber adedinde % 20'ye yakın yükseliş gerçekleşen ünlü sanatçının; bunu, jüri üyeliği yaptığı programdan aldığı ücrete artış olarak yansıttığı da konuşulanlar arasındaydı. En medyatik ünlüler listesinde ilk sıraya yerleşen Ersoy, yazılı, görsel ve e-basında toplam 1.257 habere konu edildi ve 35 saate yakın süreyle ekranlarda kaldı.

Önceki ayın 'en medyatik ünlüler' listesinin birincisi Hülya Avşar, Kasım ayında ikinci sıraya geriledi ve Ekim ayına oranla haber sayısında % 36'lık bir düşüş tespit edildi. Türkmax'da yayınlanan 'Hülya Avşar Stüdyosu' programına katılan ünlü konuklarını sorularıyla sıkıştıran Avşar, dergisinde yayınlanan yazıları ile de polemiklerin başkahramanı olmayı sürdürüyor. Aile yaşamıyla da basının gözleri önünde olan Avşar, yazılı, görsel ve elektronik basında toplam 1.015 habere konu olurken, ekranlarda 15 saate yakın bir süre izleyenleriyle buluştu.

Dedikodu ve polemiklerden ziyade, yaptığı işle gözler önünde olmayı tercih eden ve yıllardır çizgisini bu bağlamda koruyan Sezen Aksu, hem halkın hem medyanın gönlündeki tahtını koruyor. Aksu, MTM' nin medya gündem raporuna göre, Kasım ayında yayınlanan 985 haberle 'en medyatik ünlüler' listesinde üçüncü sırada yerini aldı.

Deniz Seki spiker oldu, haberleri %48 oranında arttı…

Yaşadığı ilişki ile aylarca en medyatik ünlüler listesinden düşmeyen Deniz Seki, Kasım ayında Kral TV'nin ana haber bültenini sunmasıyla birçok tartışmanın kahramanı oldu ve haberlerinde % 48'a yakın artış gözlendi. 882 habere konu olan Seki, ekranlarda 17 saatten fazla yer buldu.