Bu Hafta Vizyondakiler - Haberler
Haberi Paylaş

Bu Hafta Vizyondakiler

CHA - Haberler | Kültür Sanat
Bu Hafta Vizyondakiler

Sinemaseverler bu hafta 4 yeni film ile buluştu.

Sinemaseverler bu hafta 4 yeni film ile buluştu. Haftanın öne çıkan filmi '360'. Usta yönetmen Fernando Meirelles'in kamerasından çıkan '360'ı Peter Morgan kaleme aldı. Birbirinden farklı hayatların heyecan yüklü bir aşk hikayesiyle birleşmesinin konu alındığı filmin baş rollerinde Jude Law, Rachel Weisz, Ben Foster ve Anthony Hopkins yer alıyor.

360

Dünyaya bir kez geliyoruz. Peki kaç şansımız var? Birbirinden çok farklı hayatlar süren bir grup insanın hayatları, heyecan yüklü bir aşk hikayesiyle de birleşerek Viyana, Paris, Londra, Rio, Denver, Bratislava gibi farklı ve büyüleyici şehirlerde kesişir. Aşk, ihanet ve tutku onları çevrelerken, karakterler arasındaki gizemli ilişki, aralarındaki çekimi ve bağı çözmemize yardımcı olacak mıdır? "Tanrıkent" filminin yönetmeni Fernando Meirelles'in son filmi "360", Arthur Schnitzler'ın klasik eseri La Ronde'den filme uyarlandı. İki kez Oscar adayı olan senarist Peter Morgan'ın kaleme aldığı filmin başrollerinde Jude Law, Rachel Weisz, Ben Foster ve Anthony Hopkins gibi birbirinden ünlü efsanevi oyuncular yer alıyor.

TINKER BELL: GİZEMLİ KANATLAR (TINKER BELL: SECRET OF THE WINGS)

Tinker Bell ve arkadaşlarıyla, yasaklanmış gizemli Kış Ormanı dünyasına bir yolculuk. Merak ve macera duygusu Tink'i orada inanılmaz bir şeyi keşfetmeye yönlendiriyor ve dünyasını sonsuza dek değiştirebilecek büyülü bir sırrı ortaya çıkarıyor. Peggy Holmes'un yönettiği ve Mae Whitman, Lucy Hale, Lucy Liu, Raven Symone, Pamela Adlon, Matt Lanter, Debby Ryan, Jesse McCartney, ile Timothy Dalton'un seslendirdiği "Tinker Bell: Gizemli Kanatlar", Disney Faries bünyesinde 3D olarak tasarlanan ilk film.

CEHENNEM MELEKLERİ 2 (THE EXPENDABLES 2)

Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Expendables'ın planları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür. Expendables, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silahı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar. Simon West'in yönettiği ve Sylvester Stallone, Liam Hemsworth, Arnold Schwarzenegger ile Jet Li'nin oynadığı "Cehennem Melekleri 2" aksiyon macera sevenler için.

VAMPİR AVCISI: ABRAHAM LINCOLN (ABRAHAM LINCOLN: VAMPIRE HUNTER)

Amerika'nın 16. başkanı Abraham Lincoln, vampirlerin ülkeyi ele geçirme planları olduğunu keşfeder. Vampirleri ayıklamak artık onun görevidir. Timur Bekmambetov'un yönettiği ve Mary Elizabeth Winstead, Dominic Cooper, Benjamin Walker, Alan Tudyk, Anthony Mackie, Rufus Sewell, Marton Csokas, Jimmi Simpson, Joseph Mawle, Robin McLeavy, Erin Wasson, John Rothman, Cameron M. Brown ile Frank Brennan'ın oynadığı "Vampir Avcısı: Abraham Lincoln" 3D seçeneği ile seyircinin karşısında.

Bu Hafta Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyondakiler

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title