Bu da Türk Usulü Kurtarma! Refüje Çıkan Otomobili Böyle Yola İndirdiler

Bu da Türk Usulü Kurtarma! Refüje Çıkan Otomobili Böyle Yola İndirdiler

Aydın'da refüje çıkan otomobil, çevredekilerin yardımıyla kimse gelmeden itilerek ve kaldırılarak yola indirildi. Şoför hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ederken olay anı kameraya kaydedildi.

Aydın'da meydana gelen tek taraflı bir trafik kazası sonucu ortaya çıkan görüntüler izleyenleri şaşırttı. Orta refüje çıkan otomobil, bölgede toplanan vatandaşların ittirme ve kaldırma gücü ile yola indirilerek kimse gelmeden bölgeden uzaklaştırıldı.

OTOMOBİL REFÜJE ÇIKTI

Kaza Aydın-İzmir Karayolu Bayındırlık Kavşağı'nda meydana geldi. İncirliova istikametinden Aydın Efeler istikametine seyir halinde olan otomobil, bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Ziraatçılar Kavşağı'nda orta refüje çıktı.

TOPLANAN KALABALIK ARABAYI KALDIRARAK YOLA İNDİRDİ

Kazada yaralanan kimse olmazken çevrede toplanan kalabalık orta refüjdeki otomobili kaldırarak ve ittirerek karayoluna indirdi.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ GİDERKEN, OLAY ANI KAYDEDİLDİ

Trafiğin oldukça yoğun olduğu E-87 karayolunda otomobil daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. İlginç kurtarma operasyonu kameralara bu şekilde yansıdı.

Kaynak: İHA