'Broken Embraces' Motor Dedi

'Broken Embraces' Motor Dedi

Pedro Almodovar 'Los Abrazos Rotos; Broken Embraces' Adlı Yeni Filminin Çekimlerine Başladı. Filmin Başrolünde Artık Adı Ünlü Yönetmenle Birlikte Anılmaya Başlanan İspanyol Oyuncu Penelope Cruz Oynuyor.

'Broken Embraces' Motor Dedi

PEDRO ALMODOVAR 'LOS ABRAZOS ROTOS; BROKEN EMBRACES' ADLI YENİ FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLADI. FİLMİN BAŞROLÜNDE ARTIK ADI ÜNLÜ YÖNETMENLE BİRLİKTE ANILMAYA BAŞLANAN İSPANYOL OYUNCU PENELOPE CRUZ OYNUYOR.

Çekim ekibi, dünyanın 'Cennetten kopmuş' bölgelerinden biri olan Lanzarote Adası'nda çalışmaya başladı. Lanzarote Adası, İspanya'da, Las Palmas ilinde ada. Kanarya Adalarının en doğusunda yer alan Lanzarote. Ada tüm yıl güne ışığı alması, volkanik akıntılarla oluşan muhteşem manzaraları ve kilometrelerce uzunluğundaki sahiliyle gerçekten de filmcileri cezbedebilecek güzellikte.

Almadovar, 'Broken Embraces'la ilgili olarak; şimdiye kadar çektiği filmlere göre en pahalı ve en uzun filmi olacağını bildirdi. Taşralı bir kızın 'Penelope Cruz' Madrid'e oyunculuk hayalleriyle gelip, yapımcıların ağına düşmasini anlatan film içn ünlü yönetmen, 'Yazarlık yeteneğim olsaydı, roman olurdu' demişti. Çekimleri üç hafta sürecek olan film, 2009'da vizyona girecek.

Penelope severler bir küçük not ünlü oyuncu bu filmin bazı bölümleri için sarışın olacak.

Kaynak: Gecce